Šī gada 20.februārī Pārgaujas novada Auciema Tautas namā notika Latvijas čempionāts atlētiskajā vingrošanā „Spēka izturības vingrinājumos”. Latvijas Čempionāta mērķi ir iesaistīt Latvijas iedzīvotājus veselīgā dzīvesveidā un popularizēt atlētisko vingrošanu. Sacensības bija bezmaksas un tajā drīkstēja piedalīties ikviens Latvijas iedzīvotājs.

Čempionātā piedalījās Valmieras pilsētas, Kocēnu, Pārgaujas, Cēsu un Limbažu novadu dažādu vecumu un dzimumu pārstāvji, jaunākajam bija 13 gadi un vecākajam 55 gadi. Dalībniekiem bija jāizpilda 12 dažādi vingrinājumi. Sacensību dalībniekiem galvenā prasība bija izturēt slodzi visa pasākuma laikā. Izvēlētais atsvaru smagums bija demokrātisks, katrs dalībnieks varēja uzlikt sev piemērotu smagumu un pārbaudīt savas spējas izturības vingrinājumos.

  1. gadā sporta klubs „Ziemeļvidzemes atlētu savienība” kopā ar Latvijas tautas sporta asociāciju, paredzējušas vairākus sacensību posmus, kur bez spēka vingrinājumiem būs iekļauti arī citi veidi kā piemēram, apvidus sacensības un vieglatlētikas atsevišķas disciplīnas. Nākamās sacensības paredzētas 12. martā Kocēnu novada Sporta namā.

Sacensību galvenais tiesnesis: Haralds Bruņinieks

Vairāk informācijas: www.zas.lv

NOLIKUMS