Šogad jau 9. reizi visā Latvijā no 25. līdz 31. maijam starptautiskā projekta “NowWeMOVE” ietvaros norisināsies Latvijas Veselības sporta nedēļa 2020.

Latvijas Veselības sporta nedēļu 2020 jeb MOVE Week organizē Latvijas Tautas sporta asociācija sadarbībā ar Starptautisko Sporta un Kultūras asociāciju (ISCA). Tas ir ikgadējs Eiropas mēroga pasākums, kura mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu un iesaistīt pēc iespējas vairāk cilvēku sportiskās, veselīgās un fiziskās aktivitātēs, un globālais mērķis ir līdz 2020. gadam iesaistīt fiziskās aktivitātēs 100 miljonus Eiropas iedzīvotāju. Veselības nedēļai veltītie pasākumi norisinās vairākās Eiropas valstīs vienlaicīgi.  “Latvijas Veselības sporta nedēļa 2020” tiek organizēta, lai:

1) sniegtu informāciju un veidotu izpratni, ka fiziskās aktivitātes ir neatņemama veselīga dzīvesveida sastāvdaļa un viens no labākajiem un lētākajiem slimību profilakses veidiem.

2) piedāvāt fizisko aktivitāšu dažādību un dot iespēju piedalīties aktivitātēs ar mērķi, lai tās kļūtu par ikdienas dzīves sastāvdaļu, kā arī dot iespēju Latvijas iedzīvotājiem kopā ar ģimeni un draugiem pavadīt laiku, aktīvi atpūšoties.

LTSA aicina piedalīties Veselības sporta nedēļā visus – skolas, pirmsskolas izglītības iestādes, universitātes, sporta skolas, uzņēmumus, nevalstiskās organizācijas, senioru organizācijas utt.. Ierobežojumu nav! Parasti Veselības sporta nedēļas ietvaros vairākas Latvijas pašvaldības piedāvā iedzīvotājiem daudzveidīgas aktivitātes, tāpēc iesākam sekot informācijai mūsu mājas lapā par plānotajiem pasākumiem. Piedalīties veselības sporta nedēļā ar savu organizāciju ir ļoti vienkārši: iestādes/organizācijas izvēlas koordinatorus, kas organizēs pasākumus iestādes darbiniekiem Veselības sporta nedēļas  ietvaros. Aktivitātes var būt visdažādākās: rīta rosmes, stafetes, pārgājieni, nūjošana, visādi sporta veidi – atkarībā no tā, kas patīk visvairāk. Tad jāpaziņo LTSA par plānotajiem pasākumiem.

Lai pieteiktu savu organizāciju dalībai Latvijas Veselības sporta nedēļā 2020,  līdz 20. martam būtu vēlams atsūtīt uz ltsa@riga.lv pieteikuma formu ar koordinatora kontaktinformāciju. līdz 2020. gada 01.maijam vajag aizpildīt elektronisko pieteikumu – http://webanketa.com/forms/68w32chg74qp4c9jcct36d9j.

Jūsu sniegtā informācija par plānotajiem pasākumiem tiks publicēta arī „MOVE” projekta mājaslapā (www.moveweek.eu) un sportsvisiem.lv mājas lapā kā piemērs un idejas citu valstu organizācijām. Gadījumā, ja rodas jautājumi par pasākumu, lūgums zvanīt LTSA 29412801.

Aktīvākie dalībnieki (iestādes/organizācijas) saņems arī nelielas veicināšanas balvas.

NOLIKUMS

PIETEIKUMA FORMA

Saglabāt (PDF, 124KB)