VESELĪBAS NEDĒĻA 2014

MOVE Week

29.09. – 05.10.2014

 

No 29.septembra līdz 5.oktobrim 38 Eiropas valstīs, tajā skaitā Latvijā norisināsies ikgadējā Veselības nedēļa jeb MOVE Week. Latvija šajā kampaņā piedalās jau trešo gadu un tās dalībnieku skaits ar katru gadu aug, šogad sasniedzot jau 35 000 cilvēku.

Par 100 miljoniem vairāk eiropiešu līdz 2020. gadam – tāda ir šīs Eiropā lielākās tautas sporta kampaņas vīzija. Projekta mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu un iesaistīt pēc iespējas vairāk cilvēku fiziskās aktivitātēs.

Latvijā Veselības nedēļas laikā notiks vairāk kā 1000 dažādi bezmaksas pasākumi un aktivtātes visā Latvijā, kuros aicināti piedalīties visi iedzīvotāji neatkarīgi no vecuma, dzimuma un sportiskās sagatavotības. Pasākumu organizatori piedāvās fiziskās aktivitātes iedzīvotājiem visas nedēļas garumā, piemēram, skriešanu, nūjošanu, pārgājienus, riteņbraukšanu, lēkšanu ar lecamauklu u.c. Visus pasākumus var atrast mājas lapā www.sportsvisiem.lv, http://latvia.moveweek.eu vai pašvaldību mājas lapās.

Šis pasākums ir lieliska iespēja mudināt visus Latvijas iedzīvotājus būt fiziski aktīviem, jo kā zināms, regulāras fiziskas aktivitātes ir lētākais un efektīvākais veids kā novērst dažādas saslimšanas un uzturēt sevi labā fiziskā formā.

Pagājušajā gadā Veselības nedēļā piedalījās vairāk kā 50 Latvijas pašvaldības, sporta klubi, skolas un citas organizācijas. Kopā 2013.gadā Move Week kampaņā Latvijā piedalījās ap 25 000 dažāda vecuma iedzīvotāji no visas Latvjas, bet visā pasaulē Veselības nedēļas ietvaros sporta pasākumos piedalījās 500 000 cilvēku.

MOVE Week jau trešo gadu organizē Starptautiskā Sporta un kultūras asociācija (ISCA) sadarbībā ar Eiropas Riteņbraucēju Federāciju un Eiropas valstu tautas sporta (sports visiem) nacionālajām organizācijām. Latvijā Veselības nedēļu koordinē Latvijas Tautas sporta asociācija (LTSA). Atbalsta Izglītības un zinātnes ministrija, Latvijas Sporta Federāciju padome, LDz Ritošā sastāva serviss, kompānija Coca Cola.

 

 

 MOVE WEEK PASĀKUMI LATVIJĀ

 

Kļūsti par Veselības nedēļas koordinatoru jeb kustību aģentu!

LatvijasTautas sporta asociācija (LTSA) aicina pašvaldības, privātpersonas, nevalstiskās organizācijas, skolas, sporta klubus, uzņēmumus visā Latvijā iesaistīties Starptautiskajā veselības nedēļā jeb MOVE Week.

 Pagājušajā gadā Veselības nedēļā piedalījās vairāk kā 50 Latvijas pašvaldības, sporta klubi, skolas un citas organizācijas.

 Lai padarītu Veselības nedēļu vēl vērienīgāku kā pagājušajā gadā, aicinām pašvaldības, sporta organizācijas, sporta klubus, skolas u.c. piedalīties šī projekta īstenošanā un deleģēt Veselības nedēļas pasākumu koordinatorus jeb kustību aģentus. Aicinām būt nozīmīgai daļai no starptautiska projekta un pierādīt, ka arī Latvija var sasniegt vislabākos rezultātus.

 Visi MOVE Week pasākumi tiks atspoguļoti kopējā interneta vietnē www.moveweek.eu, kurā LTSA reģistrēs arī visus Latvijā notiekošos pasākumus.

 LTSA sniegs atbalstu pasākumu organizatoriem, sniedzot visu nepieciešamo informāciju par Veselības nedēļas norisi, norādes, padomus pasākumu organizēšanā, kā arī nodrošinās piemiņas balvas dalībniekiem.

 LTSA apbalvos aktīvākos un sekmīgākos pasākumu organizatorus.

 Turpmākai saziņai par Veselības nedēļu lūdzam nosūtīt LTSA (e-pasts: ltsa@riga.lv) kontaktpersonas vārdu, uzvārdu, e-pastu, tālruni un amatu.

Papildus informācija Veselības nedēļas nolikumā.

NOLIKUMS

 

 

Atbalsta:

Valsts_sportam_mazs

DU_LSFP Logo_Liniju varianti

ldz_ritosa_sastava_serviss

Picture1