2000. gada 15. decembrī dibināta Starptautiskā Nūjošanas federācija (INWA).

Latvijas Tautas sporta asociācija (LTSA), par nūjošanas attīstību Latvijā atbildīga organizācija,  ir INWA biedrs kopš 2008.gada.   

Latvijas Tautas sporta asociācija piedāvāja nūjotājiem piedalīties 20 dienu nūjošanas izaicinājumā, lai kopā nonūjotu 20 000 km par godu INWA jubilejai. Bet tika saņemta atgriezeniska saite no tiem, kas nenūjo, jo viņi arī gribēja piedalīties izaicinājumā. Tika pieņemts lēmums cilvēkiem sniegt šo iespēju un izveidot atsevišķu staigāšanas izaicinājumu “Veselības kilometri”. 

Piedalīties var ikviens, laika posmā no 1. decembra līdz 20. decembrim individuāli vai ar draugiem / ģimeni (protams, ievērojot visus valstī noteiktus ierobežojumus). Doties pastaigā var jebkur: parkā, stadionā, mežā utt. Galvenais – labs garastāvoklis, smaids un apņēmība. Šoreiz svarīgākais būs nevis ātrums, bet noietie kilometri. 

 Rezultātus par katru pastaigu nepieciešams sūtīt līdz 20. decembra plkst. 23:59 uz šo e-pastu: inwa20@inbox.lv. pielikumā pievienojot savas sporta aplikācijas ekrānšāviņu (lai tajā varētu saskatīt datumu, laiku, km)! Būsim priecīgi, ja pievienosi arī savu bildi no pastaigas. Papildus ar saviem sasniegumiem droši vari dalīties arī sociālajos tīklos, izmantojot mirkļbirkas: #inwa20, #inwajubileja, #LTSAINWA. 

Reģistrējies dalībai (nepieciešams tikai 1 reizi) šeit: http://webanketa.com/forms/6cr3cd9g6gqp6c1r6mv32rk1/ 

Ceram, ka labprāt pieņemsiet šo izaicinājumu, un kopā mēs varēsim sasniegt uzstādītu mērķi, kā arī nedaudz izvēdināt galvu un atpūsties no ikdienas problēmām, un, pats galvenais, nosvinēt INWA jubileju.
Apbalvosim aktīvākus dalībniekus katrā vecuma grupā. Dalība pasākuma ir bezmaksas. 

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar LTSA (e-pasts ltsa@riga.lv, tālr. 2941280)