!!! UZMANĪBU VISIEM VESELĪBAS NEDĒĻAS KOORDINATORIEM, KĀ ARĪ VISIEM, KAS VĒLĒJĀS UN PLĀNOJA PIEDALĪTIES LATVIJAS VESELĪBAS SPORTA NEDĒĻĀ 2020 !!!

Veselības nedēļa tika pārcelta no maija uz oktobra mēnesi.

Saskaņā ar š.g. 13. oktobra grozījumiem Ministru kabineta 2020. gada 9. jūnija noteikumos Nr. 360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”, ir ieviesti jauni ierobežojumi attiecībā uz sporta nozari, sporta sacensībām, sporta treniņiem.

Tomēr LTSA nolēma neatcelt Latvijas Veselības sporta nedēļu, jo Veselības nedēļā galvenais ir nevis sacensības bet ideja mudināt dažādas sabiedrības kategorijas: bērnus, jauniešus, strādājošus, seniorus, vairāk nodarboties ar fiziskajām aktivitātēm, sniegt stimulu, lai pēc Veselības nedēļas cilvēki vairāk sportotu patstāvīgi.

Veselības nedēļas ietvaros notiks:

1. Aktivitātes pirmsskolas izglītības iestādēs – var pa grupiņām piedāvāt savu iecerēto programmu.
2. Aktivitātes sākumskolā no 1. līdz 6. klasei – var klases ietvaros organizēt savu iecerēto programmu.
3. Pašvaldības un citas organizācijas – pagarinām Veselības nedēļas norises laiku līdz š.g. 1. decembrim, sekosim līdzi situācijai un ļoti ceram, ka pēc 6. novembra sekos atvieglojumi un ieplānotās aktivitātes varēs īstenot.

Kā arī, ņemot vērā pašreizējo situāciju, piedāvājam šādu individuālo aktivitāti:
Šoreiz LTSA īpaši ieteiktā aktivitāte svaigajā gaisā ir pastaiga. Mēs iesakām vecvecākiem kopā ar mazbērniem staigāt parkā, mežā vai stadionā un krāt kilometrus veselībai. Laika posmā no 26.10.2020 līdz 30.10.2020 jāskaita, cik kilometri ir nostaigāti un rezultāts jāiesūt ltsa@riga.lv. Aktīvākie dalībnieki saņems nelielas veicināšanas balvas.

Precīzie norises datumi ir no 2020. gada 26. oktobra līdz 1. novembrim.

Pasākumu koordinatori, organizatori, vispārējo pieteikšanos veic, aizpildot pieteikuma anketu (skat. pielikumā) un nosūtot LTSA līdz 2020. gada 03. oktobrim uz e-pastu ltsa@riga.lv.

Pieteikuma forma

Organizatoriem pasākuma reģistrācija un aktivitātes informācija jāiesniedz līdz 10. oktobrim, izmantojot elektronisko reģistrēšanās ANKETU 

NOLIKUMS

Latvijas Veselības sporta nedēļa norisināsies jau 9. reizi visā Latvijā, un mēs kopā turpināsim iesaistīt aizvien vairāk cilvēku dažāda veida fiziskajās aktivitātēs.

Ļoti gaidām jūsu pieteikumus! Cerams, ka kopā mums izdosies īstenot Veselības nedēļu pat šajā neparedzamo apstākļu pilnajā laikā.

SVARĪGI: Šogad, ņemot vērā pašreizējo situāciju, aicinām organizācijas (it īpaši, pirmsskolas izglītības iestādes, skolas, augstākās izglītības iestādes) izvairīties no masu aktivitātēm, pēc iespējas integrēt Veselības sporta nedēļas aktivitātes regulārajās sporta nodarbībās. Izmantosim Latvijas Veselības sporta nedēļu lai padarītu ikdienas aktivitātes interesantākas un dažādākas, saudzēsim veselību un rīkosimies atbildīgi, ievērojot valstī noteiktus ierobežojumus.

Šeit var lejupielādēt AFIŠU SAGATAVES, kuras var izmantot, lai izsludinātu Veselības nedēļas aktivitātes un lai nopublicētu informāciju LTSA mājas lapā.