Biedrība “Mēs varam”, Salacgrīvas novada dome, International Police Association, Aktīvās ūdens atpūtas komplekss Airee.lv – Veselības nedēļa 2018

Šogad jau 8. reizi visā Latvijā no 27. maija līdz 2. jūnijam starptautiskā projekta “NowWeMOVE” ietvaros norisināsies Latvijas Veselības nedēļa 2019.

Latvijas Veselības nedēļu 2019 jeb MOVE Week organizē Latvijas Tautas sporta asociācija sadarbībā ar Starptautisko Sporta un Kultūras asociāciju (ISCA). Tas ir ikgadējs Eiropas mēroga pasākums, kura mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu un iesaistīt pēc iespējas vairāk cilvēku sportiskās, veselīgās un fiziskās aktivitātēs, un globālais mērķis ir līdz 2020. gadam iesaistīt fiziskās aktivitātēs 100 miljonus Eiropas iedzīvotāju. Veselības nedēļai veltītie pasākumi norisinās vairākās Eiropas valstīs vienlaicīgi: piemēram, 2018. gadā MOVE Week piedalījās 38 valstis, tostarp arī Latvija. Bet 2018. gada beigās MOVE Week īpaši veiksmīgi noritēja Latīņamerikā, kur tajā piedalījās 12.5 miljoni dalībnieku.

“Latvijas Veselības nedēļa 2019” tiek organizēta, lai:

1) sniegtu informāciju un veidotu izpratni, ka fiziskās aktivitātes ir neatņemama veselīga dzīvesveida sastāvdaļa un viens no labākajiem un lētākajiem slimību profilakses veidiem.

2) piedāvāt fizisko aktivitāšu dažādību un dot iespēju piedalīties aktivitātēs ar mērķi, lai tās kļūtu par ikdienas dzīves sastāvdaļu, kā arī dot iespēju Latvijas iedzīvotājiem kopā ar ģimeni un draugiem pavadīt laiku, aktīvi atpūšoties.

LTSA aicina piedalīties Veselības nedēļā visus – skolas, pirmsskolas izglītības iestādes, universitātes, sporta skolas, uzņēmumus, nevalstiskās organizācijas, senioru organizācijas utt.. Ierobežojumu nav! Parasti Veselības nedēļas ietvaros vairākas Latvijas pašvaldības piedāvā iedzīvotājiem daudzveidīgas aktivitātes, tāpēc iesākam sekot informācijai mūsu mājas lapā par plānotajiem pasākumiem. Piedalīties veselības nedēļā ar savu organizāciju ir ļoti vienkārši: iestādes/organizācijas izvēlas koordinatorus, kas organizēs pasākumus iestādes darbiniekiem Veselības nedēļas ietvaros. Aktivitātes var būt visdažādākās: rīta rosmes, stafetes, pārgājieni, nūjošana, visādi sporta veidi – atkarībā no tā, kas patīk visvairāk. Tad jāpaziņo LTSA par plānotajiem pasākumiem.

Lai pieteiktu savu organizāciju dalībai Latvijas Veselības nedēļā 2018, vajag aizpildīt elektronisko pasākuma registrācijas anketu līdz 2019. gada 20. aprīlim. Bet līdz 1. martam būtu vēlams atsūtīt uz ltsa@riga.lv pieteikuma formu ar koordinatora kontaktinformāciju.

Jūsu sniegtā informācija par plānotajiem pasākumiem tiks publicēta arī „MOVE” projekta mājaslapā (www.moveweek.eu) un sportsvisiem.lv mājas lapā kā piemērs un idejas citu valstu organizācijām. Gadījumā, ja rodas jautājumi par pasākumu, lūgums zvanīt LTSA 67226215.

Aktīvākie dalībnieki (iestādes/organizācijas) saņems arī nelielas veicināšanas balvas.

NOLIKUMS

PIETEIKUMA FORMA

AFIŠU SAGATVES