Pienācis laiks izmēģināt spēkus nu jau par tradīciju kļuvušajā pusstundas velobraucienā! Šosezon “Pusstundas velobrauciens 2021” sadarbībā ar Jēkabpils sporta centru organizē biedrība “Selonia velo” un “JVS veloserviss”. Riteņbraukšanas sacensību seriāls notiks piektdienās sešos posmos – 10., 17., 24. septembrī un 1., 8., 15. oktobrī. Starts plkst. 18.00 Jēkabpils Mežaparkā pie meža namiņa.

Dalībnieki startēs 11 vecuma grupās. Pieaugušajiem brauciens būs jāveic 1,48 km garā trasē, bet bērniem – 0,8 km. Visiem dalībniekiem ir obligāti jāvalkā aizsargķiveres, kā arī pirms starta jāaizpilda pieteikuma veidlapa, parakstoties par to, ka dalībnieks pats atbild par savu veselības stāvokli un ka ievēros Ministru kabineta noteikumus nr. 360 “Epidemioloģiskas drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” prasības.

Lai pieteiktos sacensībām, lūdzam aizpildīt reģistrācijas anketu – https://cyclingforall.lv/comp/view/82

Bērniem un skolēniem līdz 15 gadiem dalība sacensībās ir bezmaksas, pieaugušajiem – 5 € par katru kārtu vai par visām kārtām 25 €.

Pusstundas velobrauciena kopvērtējuma uzvarētāju apbalvošana notiks 15. oktobrī, plkst. 20.00 Mežaparkā sacensību vietā.

Aicinām dalībniekus iepazīties ar sacensību NOLIKUMU!