Preiļu novada dome sadarbībā ar Latvijas Tautas sporta asociāciju un novada jauniešu centru “Četri” 15. maijā, kad tiek atzīmēta Starptautiskā ģimeņu diena, organizē Ģimeņu veselības dienu, kas tiek rīkota projekta “Pavasara veselības festivāls Preiļos” ietvaros, ko atbalsta Coca – Cola un Latvijas Olimpiskā komiteja.

Pasākuma norises vieta – Preiļu pilsētas pludmales aktīvās atpūtas zonā (stipra lietus gadījumā – Preiļu 1. pamatskolas sporta zālē), pasākuma sākums plkst. 14.00, bet ģimenes, kuras nebūs pieteikušas dalību pasākumā laicīgi, aicinām piereģistrēties no plkst. 13.00 – 14.00 pasākuma norises dienā. Starp pasākumam reģistrētajām ģimenēm, kas piedalīsies sportiskajās aktivitātēs, notiks dažādu aktīvās atpūtas balvu izloze. Orientēšanas sacensību sākums ir no plkst. 12.00 līdz 13.00.

Pasākuma dalībnieki – ģimenes: bērni kopā ar vecākiem un/vai vecvecākiem. Pasākuma galvenās aktivitātes: rotaļas, spēles, stafetes un dažādas, jaunas atrakcijas (krosmintons, you.fo) bērniem kopā ar vecākiem, savukārt nopietnākiem sportistiem – ģimeņu orientēšanās pa Preiļu pilsētas parku, jaunākajiem dalībniekiem no 6 mēnešu vecuma līdz 1,5 gadi – rāpošanas sacensības. Dalība pasākumā ir bezmaksas, tāpat bērniem būs pieejamas bezmaksas piepūšamās atrakcijas, savukārt par maksu būs pieejama atrakcija – ūdens bumbas, kā arī darbosies vasaras āra pludmales kafejnīca (varēs iegādāties saldējumu, pankūkas un citus kārumus).

Aicinām ģimenes piedalīties šajā pasākumam, lai aktīvi un sportiski varētu pavadīt kopā brīvo laiku, kā arī garantējam, ka jums visiem tiks nodrošināti patīkami pārsteigumi! Dalībai pasākumā lūdzam pieteikties līdz 13.05.2016 pa tālr. 65322649 vai e-pastu preilubjss@inbox.lv