Turpinot novembrī “Raganas Roņi” aizsākto Strava izaicinājumu “Roņi sporto”, “VeloRonis” pārņem stafeti, un aicinām ikvienu Latvijas ziemas peldētāju virtuālajā sacensībā jau atkal janvārī.

Esam aktīvi un krājam km staigājot, soļojot, nūjojot, skrienot un, protams, peldot (vai vienkārši atrodoties kādā atklātā ūdenskrātuvē)!

Virtuālā sacensība notiks mobilajā lietotnē Strava, kura pieejama bez maksas gan Android, gan iOS mobilajās ierīcēs. Sacensību norises laiks – 2022.gada 1.-31.janvāris
Lai uzsāktu dalību virtuālajā izaicinājumā, ir nepieciešams mobilajā lietotnē Strava atrast klubu “Roņi sporto” un tajā piereģistrēties:
https://www.strava.com/clubs/RoniSporto

Lai uzskaitītu savus veiktos kilometrus, var izmantot tikai mobilo tālruni ar mobilo lietotni Strava vai, izmantojot sporta pulksteni, to savienot ar mobilo lietotni.

(aplikācija nesaprot un neieskaita iešanu, droši izvēlies skriešanu “RUN” , lai Tavi km uzrādās kopīgajā sarakstā. Manuāli tiks saskaitīti un pievienoti arī citā veidā veikti km)

!!! Peldēšanas uzskaitē necenties kādu pārspēt ar garāko distanci vai ilgāko ūdenī pavadīto laiku!!! Tiks skaitītas peldēšanas reizes un tiks ieskaitītas arī manuāli pievienotās peldēšanas aktivitātes.

Nopeldies atklātā ūdenskrātuvē vismaz piecas reizes mēnesī un piedalies loterijā par “VeloRonis” īpašo balvu.
Februāra sākumā tiks paziņoti uzvarētāji, kas sakrājuši vairāk kilometrus un saņems kādu no “VeloRonis” sarūpētajām balvām.

Dalība izaicinājumā ir bez maksas.