Jau vairākus gadus maija mēnesī Starptautiskā Nūjošanas federācija (INWA) svin Pasaules nūjošanas dienu visā pasaulē, un arī Latvijā. Šogad tā tiks svinēta 20. un 21. maijā.

Arī šogad organizējam virtuālo nūjošanas stafeti, kas ļauj aptvert visu Latviju un kopā nosvinēt šos skaistus, aktīvus nūjošanas svētkus!

Latvijas Tautas sporta asociācija šogad aicina nūjot/ staigāt virtuālajā stafetē no 20. maija plkst. 07:00 līdz 21. maija plkst. 19:00. Staigāt piedāvājam tiem, kas nenūjo.

Noteikumi ir ļoti vienkārši.

Jāreģistrējas elektroniskajā anketā:

http://webanketa.com/forms/6cwk0e1g74qp8c9p6rr36rb3/

Turpat anketā būs arī jānorāda tas laika intervāls no 20. maija līdz 21. maijam, kurā plānots nūjot / staigāt. Piem., 21. maijā no plkst. 13:00 līdz plkst. 14:00. (mēs publicēsim sarakstu ar jūsu laikiem, ja gadījuma kaut kādā laika nebūs savienojums).

Jo mērķis ir nūjot visu 36 stundu garumā, nododot stafeti virtuāli viens otram visā Latvijas teritorija.

Tad laika posmā no 20. maija plkst. 7:00 līdz 21. maija plkst. 19:00 ir jāveic sava ieplānotā aktivitāte (jānūjo / vai jāstaigā).

Pēc aktivitātes jānosūta ekrānšāviņš no jūsu sporta lietotnes uz e-pastu ltsastafete@inbox.lv, norādot jūsu vārdu un uzvārdu, kas kalpos kā apliecinājums, ka aktivitāte tiešām tika veikta. Ļoti gaidīsim arī jūsu bildes, stāstus par Pasaules Nūjošanas dienas piedzīvojumiem, pieredzes stāstus, piem. kas mudināja Jūs nūjot.

Noteikti var pievienot savas bildes no Pasaules nūjošanas dienas aktivitātes ar haštagu #ltsastafete.

Reģistrēties dalībai var no 13 gadiem. Šīs ierobežojums ir saistīts ar datu aizsardzības regulas prasībām. Ja piem. aktivitāti veiksiet kopā ar ģimeni un tomēr vēlaties, lai piedalītos arī bērns vecumā līdz 13 gadiem, bērna vecākiem līdz 19. maijam lūgums nosūtīt e-pastu uz ltsastafete@inbox.lv, mēs ar jums sazināsimies.

Drosmīgākajiem un izturīgākajiem virtuālās stafetes dalībniekiem pasniegsim nelielus LTSA suvenīrus.

Sekojiet informācijai un jaunumiem mūsu mājas lapā un Facebook.

Balstoties uz jūsu pieteikumiem, tiks apkopota Pasaules Nūjošanas dienas karte, kā arī noteikti sekosim līdzi un dalīsimies, kā Pasaules nūjošanas diena tiek svinēta citās INWA valstīs.

PASAULES NŪJOŠANAS DIENAS VIRTUĀLĀS STAFETES PROVIZORISKAIS GRAFIKS (PDF)

PASAULES NŪJOŠANAS DIENAS 2023 KARTE – LATVIJA


LTSA, Latvijas Tautas Sporta Asociācija