Jau vairākus gadus maija mēnesī Starptautiskā Nūjošanas federācija (INWA) svin Pasaules nūjošanas dienu visā pasaulē, un arī Latvijā. Šogad tā tiks svinēta 15. un 16. maijā.

Diemžēl arī šogad Covid-19 dēļ nedaudz koriģēsim mūsu plānus, bet joprojām esam noskaņoti pozitīvi, un pat ja nevaram sanākt visi kopā klātienē, piedāvājam veidu, kā varam nosvinēt šos nūjošanas svētkus, ievērojot valstī esošos ierobežojumus!

Latvijas Tautas sporta asociācija šogad aicina nūjot/ staigāt no 15. maija plkst. 07:00 līdz 16. maija plkst. 19:00. Tāpēc piedāvājam jums piedalīties nūjošanas / staigāšanas virtuālajā stafetē. Staigāt piedāvājam tiem, kas nenūjo.

Noteikumi ir ļoti vienkārši.

Jāreģistrējas elektroniskajā anketā:

http://webanketa.com/forms/6cs38csg68qkcsk46mtk0dsp/

Turpat anketā būs arī jānorāda tas laika intervāls no 15. maija līdz 16. maijam, kurā plānots nūjot / staigāt. Piem., 15. maijā no plkst. 13:00 līdz plkst. 14:00. (mēs publicēsim sarakstu ar jūsu laikiem, ja gadījuma kaut kādā laika nebūs savienojums).

Jo mērķis šoreiz ir nūjot visu 36 stundu garumā, nododot stafeti virtuāli viens otram visā Latvijas teritorija.

Tad laika posmā no 15. maija plkst. 7:00 līdz 16. maija plkst. 19:00 ir jāveic sava ieplānotā aktivitāte (jānūjo / vai jāstaigā).

Pēc aktivitātes jānosūta ekrānšāviņš no jūsu sporta lietotnes uz e-pastu ltsastafete@inbox.lv, norādot jūsu vārdu un uzvārdu, kas kalpos kā apliecinājums, ka aktivitāte tiešām tika veikta. Ļoti gaidīsim arī jūsu bildes, stāstus par Pasaules Nūjošanas dienas piedzīvojumiem, pieredzes stāstus, piem. kas mudināja Jūs nūjot.

Reģistrēties dalībai var no 13 gadiem. Šīs ierobežojums ir saistīts ar datu aizsardzības regulas prasībām. Ja piem. aktivitāti veiksiet kopā ar ģimeni un tomēr vēlaties, lai piedalītos arī bērns vecumā līdz 13 gadiem, bērna vecākiem līdz 12. maijam lūgums nosūtīt e-pastu uz ltsastafete@inbox.lv, mēs ar jums sazināsimies.

Drosmīgākajiem un izturīgākajiem virtuālās stafetes dalībniekiem pasniegsim veselīgas balvas no Silvanols.

Šoreiz katram dalībniekam piedāvājam iespēju iegādāties piemiņas medaļu (2,50 EUR) vai virtuālās stafetes T-kreklu (10,00 EUR), veicot pārskaitījumu uz zemāk norādīto kontu:

Latvijas Tautas Sporta Asociācija
R.n. 40008022133
Uzvaras bulv. 10, Rīga, LV-1083
Swedbank AS

Konta Nr.: LV75HABA0551034016276
Kods: HABALV22

Maksājuma mērķis: piemiņas medaļa (vai T-krekls), vārds, uzvārds.

Sekojiet informācijai un jaunumiem mūsu mājas lapā un Facebook.

Uz doto brīdi šādi izskatās Pasaules Nūjošanas dienas ģeogrāfija, bet tu noteikti vari to paplašināt!

Pievienojies, aizpildot elektronisko anketu.

Šādi uz doto brīdi (14.05.2021) izskatās stafetes nodošana – lūgums pārbaudīt, vai jūsu pieteiktais laiks atspoguļots pareizi:

Saglabāt (PDF, 423KB)

 

Līdz Pasaules Nūjošanas dienai palika: