!!! No 21. oktobra līdz 15. novembrim pasākumi nenotiks!!!

Trešdien, 6.oktobrī Jēkabpils Mežaparkā sāksies “Pusstundas skrējiena” 38. sezona. Tradicionālās sacensības ik rudeni pulcē arvien vairāk aktīva dzīvesveida piekritēju, kas izaicina sevi pusstundas laikā skrienot veikt pēc iespējas vairāk apļu.

Šogad sacensības notiks desmit kārtās – trešdienās no 6.oktobra līdz 8.decembrim. 10. novembrī skrējiens par godu Lāčplēša dienai tradicionāli tiks organizēts pie Ābeļu kapsētas.

Kā jau ierasts, Jēkabpils Mežaparkā skrējienam ir divi starti. Pulksten 18:00 trasē dosies 2007. gadā dzimušie un jaunāki dalībnieki, savukārt pulksten 18:40 starts tiks dots 2006. gadā dzimušajiem un vecākiem dalībniekiem.

Pieteikšanās sacensību vietā no plkst. 17:00 līdz 17:45. Dalībniekam numurs tiek izsniegts uz visām kārtām.

Ātrākais kungs un ātrākā dāma, kas absolūtajā vērtējumā visas sezonas garumā būs noskrējuši visvairāk apļu, saņems dāvanu karti € 50 vērtībā no sporta preču veikala “Fans”.

Pusstundas skrējiena noslēgums un apbalvošana notiks 15.decembrī plkst. 18:00. Apbalvošanas vieta un kārtība tiks paziņota vēlāk.

Aicinām dalībniekus iepazīties ar NOLIKUMU!

UZMANĪBU! Aicinām aizpildīt reģistrācijas ANKETU, lai pirmajā kārtā dalībnieku numuru izņemšana ritētu raitāk! Dalībniekam numurs tiek piešķirts uz visām kārtām, lūdzam to saglabāt!

Aicinām dalībniekus ierasties uz sacensībām laicīgi, līdzi ņemot Covid-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu.