Vasaras bezmaksas treniņi jauniešiem pludmales volejbolā

Ir tradīcijas, ko nevar izlaist. Viena no tādām O-SANDS komandai ir Vasaras bezmaksas treniņi jauniešiem pludmales volejbolā. Četras vasaras  esam snieguši zināšanas, pieredzi, laiku un pozitīvas emocijas, kā arī pārvarējuši izaicinājumus vasaras treniņos. Bijām gandarīti par ikvienu pieteikumu, gan tiem, kas pirmo reizi izmēģināja volejbola spēli, gan tiem, kas to jau ir iemīlējuši. No 60 jauniešiem pirmājā treniņu gadā līdz 402 jauniešiem, kas trenējās O-SANDS smiltīs pagājušajā gadā.

Arī šogad, lai arī mazliet citādos apstākļos, vēlamies turpināt īstenot mūsu mērķi – sniegt iespēju ikvienam uzsākt treniņus pludmales volejbolā, veicināt aktīvu brīvā laika pavadīšanu un veselīgu dzīvesveidu.  Jo tieši šī brīža situācijā sports ir nozīmīgs imunitātes stiprināšanas veids.

‘O-Sands komanda vienmēr bijusi par īstu sportu, īstām emocijām un īstu nogurumu pēc treniņa. Arī mēs ilgojamies pēc pilniem laukumiem ar bērniem un rosību pludmales volejbolā, bet katra cilvēka veselība stāv pāri visam, tāpēc stingri ievērosim valsts noteiktās prasības, bet beidzot atkal tiksimies vienkopus!’ tā, O-SANDS vadītājs Arnis Tunte.

 

Rūpīgi sekojam līdzi valdības norādījumiem sakarā ar ārkārtējās situācijas valstī izsludināšanu, Covid-19 izplatības ierobežošanai un attiecīgi veidosim treniņus, kas atbilst valdības noteiktajiem ierobežojumiem.

 

TRENIŅU LAIKS*: no 2020.gada 1.jūnija līdz 31.augustam

TRENIŅU VIETA: O-SANDS pludmales stadions, Skanstes iela 2B, Rīga, LV-1045

TRENIŅU NORISE: Treniņi tiks organizēti atbilstoši Izglītības un zinātnes ministrijas, Veselības ministrijas izstrādātajiem drošības noteikumiem un Latvijas Volejbola federācijas ieteikumiem (http://volejbols.lv/klasiskais-volejbols////zinas/lasit/4039).

Seko līdzi jaunākajai informācijai par precizētiem treniņu norises noteikumiem.

TRENERI: Atvars Vilde, Sandris Andrejevs, Matīss Gabduļins, Aiva Balcere un īpašie supertreneri – Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs

PIETEIKŠANĀS: Pietiekties treniņiem var, aizpildot šo pieteikšanās formu: https://ej.uz/O-SandsVasarasTrenini20

Lūdzu, sekojiet aktuālajai informācijai par treniņu nodarbību grafiku un norises procesu.

 

Īpaši pateicamies mūsu atbalstītājiem, kas ik gadu neatlaidīgi palīdz realizēt mūsu mērķi! Paldies Marine Underwriting ServicesMaximaLatvijas Tautas Sporta AsociācijaIzglītības un zinātnes ministrijaLatvijas Sporta Federāciju Padome un Pillar.

 

PERSONAS DATU APSTRĀDE: Iesniedzot savus datus, Jūs piekrītat, ka dati tiks apkopoti, apstrādāti un glabāti saskaņā ar Eiropas Savienības normatīvo aktu prasībām attiecībā uz personas datu aizsardzību. Uzturoties pludmales volejbola laukumos, Jūs apzinaties un piekrītat, ka varat tikt filmēts un fotografēts, šie materiāli var tikt izmantoti pasākuma popularizēšanas un izplatīšanas nolūkos.

 

* Treniņu laiks var tikt mainīts atkarībā no ārkārtējās situācijas valstī.