O-SANDS bezmaksas treniņi pludmales volejbolā jauniešiem Jūrmalā

Ar labām lietām ir jādalās, nākam klajā ar lieliskiem jaunumiem – O-SANDS iebrauc Jūrmalā un atklāj jauniešu bezmaksas treniņus un meistarklases pludmales volejbolā Jūrmalā!

O-SANDS komanda vienmēr ir bijusi par īstu pludmales volejbolu un īstām emocijām, arī Jūrmalā pludmales volejbolam ir īpaša nozīme un likumsakarīgi, apvienojot spēkus ar Jūrmalas pilsētas domi un Jūrmalas Sporta skolu, O-SANDS aicina jauniešus uz bezmaksas treniņiem pludmales volejbolā.

Projekta mērķis ir sniegt ikvienam bērnam un jaunietim Jūrmalā iespēju uzsākt bezmaksas treniņus pludmales volejbolā, veicināt aktīvu brīvā laika pavadīšanu un veselīgu dzīvesveidu.

TRENIŅU LAIKS: no 2020.gada 10.jūnija līdz 31.augustam

TRENIŅU VIETA: Jūrmalas pludmales centrs (jūras piekrastes daļā posmā no pludmales nogabala “Tirgoņu iela Dubultu virzienā” līdz pludmales nogabalam “Emelīnas iela – Pūpolu iela”)

DALĪBNIEKI: Jaunieši no 9 līdz 18 gadiem ar un bez priekšzināšanām

TRENERI: Atvars Vilde, Katrīna Kaupāne, Katrīna Moskaļenko, Klāvs Zaļkalns, treniņu norisi konsultē Aleksandra Misirova. Jūrmalas pludmales volejbola pamatlicējs Genādijs Samoilovs Jūrmalas pludmales smiltīs ir katru dienu un ar prieku sniegs atbalstu ar saviem padomiem treniņu procesā, kā arī Aleksandrs Samoilovs ir solījis ik pa laikam sagādāk pārsteigumu treniņu dalībniekiem ar savu klātbūtni un pieredzi.

PIETEIKTIES: ej.uz/O-SandsTreniniJurmala20

TRENIŅU NORISE*:

PIRMDIENA

10.00 – 11.15 U12 (2008.gadā dzimušie un jaunāki)

11.30 – 12.45 U16 (2004.gadā dzimušie un jaunāki)

OTRDIENA

10.00 – 11.15 U14 (2006.gadā dzimušie un jaunāki)

11.30 – 12.45 U18 (2002.gadā dzimušie un jaunāki)

TREŠDIENA

10.00 – 11.15 U12 (2008.gadā dzimušie un jaunāki)

11.30 – 12.45 U16 (2004.gadā dzimušie un jaunāki)

CETURDIENA

10.00 – 11.15 U14 (2006.gadā dzimušie un jaunāki)

11.30 – 12.45 U18 (2002.gadā dzimušie un jaunāki)

*Pludmales volejbola treniņi tiks organizēti vairākām grupām, atbilstoši dažādiem iemaņu un prasmju līmeņiem. Grupas un laiki var tikt mainīti attiecīgi saņemtajiem pieteikumiem.

Treneri izmantos dažādas metodes, sākot ar iesildīšanās rotaļām jaunākajām grupām, līdz pat spēlēm pludmales volejbolā iemaņu attīstīšanai vecākajām grupām. Ikdienas treniņu laikā tiks ieintegrētas arī vieglatlētikas nodarbības, kas dažādos un veidots dinamisku aktivitāšu ciklu, kā arī uzlabos jauniešu vispārējo fizisko sagatavotību.

Ja valstī tiks noteikti attiecīgi ārkārtējās situācijas atvieglojumi, tad tiks organizēti pludmales volejbola turnīri. Turnīri pludmales volejbolā ļaus jauniešiem novērtēt savu progresu katru mēnesi un gūt pozitīvas emocijas.

PERSONAS DATU APSTRĀDE: Iesniedzot savus datus, Jūs piekrītat, ka dati tiks apkopoti, apstrādāti un glabāti saskaņā ar Eiropas Savienības normatīvo aktu prasībām attiecībā uz personas datu aizsardzību. Uzturoties pludmales volejbola laukumos, Jūs apzinaties un piekrītat, ka varat tikt filmēts un fotografēts, šie materiāli var tikt izmantoti pasākuma popularizēšanas un izplatīšanas nolūkos.

Īpaši pateicamies mūsu atbalstītājiem Jūrmalas pilsētas dome, Jūrmalas Sporta skola, Marine Underwriting Services, Maxima, Latvijas Tautas Sporta Asociācija, Izglītības un zinātnes ministrija un Latvijas Sporta Federāciju Padome.