Gaļina Gorbatenkova

Valsts nūjošanas trenere
Kategorija    –      B
sertifikāts derīgs 20.09.2022
Rīga

Zigrīda Sprukte

Nūjošanas trenere
Kategorija    –      B
sertifikāts derīgs 21.05.2020
Skrīveri

Larisa Silova

Nūjošanas trenere
Kategorija    –      B
sertifikāts derīgs 20.10.2021
Daugavpils

Irēna Upeniece

Nūjošanas trenere
Kategorija    –      B
sertifikāts derīgs 20.10.2021
Rīga

Irina Lonšakova

Nūjošanas trenere
Kategorija    –      B
sertifikāts derīgs 23.11.2022
Jūrmala

Gundega Ulme

Nūjošanas trenere
Kategorija    –      B
sertifikāts derīgs 22.02.2023
Carnikava

Zane Grava

Nūjošanas trenere
Kategorija    –      B
sertifikāts derīgs 25.10.2023
Jelgava/Ozolnieki

Ināra Ikauniece

Nūjošanas trenere
Kategorija    –      B
sertifikāts derīgs 22.11.2023
Cēsu novads

Jurijs Novikovs

Nūjošanas treneris
Kategorija    –      B
sertifikāts derīgs 24.11.2021
Rīga

Gunta Redoviča

Nūjošanas trenere
Kategorija    –      B
sertifikāts derīgs 25.04.2024
Jūrmala

Valentīna Svilāne-Dūda

nūjošanas trenere
Kategorija    –      C
sertifikāts derīgs 21.05.2020
Rēzekne

Māris Romanovskis

nūjošanas treneris
Kategorija    –      C
sertifikāts derīgs 17.02.2021
Rīga

Ineta Mežule

Nūjošanas trenere
Kategorija    –      C
sertifikāts derīgs 26.10.2022
Rīga

Valters Bergs

Nūjošanas treneris
C kategorija,
Kategorija    –      C
ts derīgs 14.06.2023
Rīga

Aleksandrs Lahtionovs

Nūjošanas treneris
Kategorija    –      C
sertifikāts derīgs 19.07.2023
Krāslava

Dženeta Krūmiņliepa

Nūjošanas trenere
Kategorija    –      C
sertifikāts derīgs 16.08.2023
Baldone/Ķekava/Baloži

Aiva Rupeika

Nūjošanas trenere
Kategorija    –      C
sertifikāts derīgs 25.10.2023
Tukums

Aija Romanovska

Nūjošanas trenere
Kategorija    –      C
sertifikāts derīgs 25.10.2023
Rīga

Laura Grava

Nūjošanas trenere
Kategorija    –      C
sertifikāts derīgs 22.11.2023
Stopiņu novads

Linda Eizinbārde

Nūjošanas trenere
Kategorija    –      C
sertifikāts derīgs 17.01.2024
Ventspils

Katrīna Gorbatenkova

nūjošanas trenere
Kategorija    –      C
sertifikāts derīgs 21.02.2024
Rīga

Kristīne Spundiņa

nūjošanas trenere
Kategorija    –      C
sertifikāts derīgs 21.03.2024
Rīga

Inita Henilaine

nūjošanas trenere
Kategorija    –      C
sertifikāts derīgs 21.03.2024
Rīga

Jana Širsone

nūjošanas trenere
Kategorija    –      C
sertifikāts derīgs 25.04.2024
Rīga

Irēna Antipenko

nūjošanas trenere
Kategorija    –      C
sertifikāts derīgs 18.07.2024
Rīga

Lelde Vancoviča

Nūjošanas trenere
Kategorija    –      B
sertifikāts derīgs 18.07.2024
Rīga

Ināra Pomere

nūjošanas trenere
Kategorija    –      C
sertifikāts derīgs 17.10.2024
Rīga