Cienījamie nūjošanas entuziasti!

​Vēlamies Jūs aicināt piedalīties III. starptautiskajā nūjošanas, jogas un meditācijas nometnē – NūJoMe -2018. no 29.jūnija līdz 1.jūlijam. Šogad tiekamies netālu no Salacgrīvas, viesu namā Kosīši – tikai 200 metrus no jūras!

Piedāvājam Jums aktīvi un veselīgi pavadīt laiku kopā ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem, kurus arī aizrauj veselīgs dzīvesveids un mīlestība pret dabu.

Ņemot vērā iepriekšējo gadu NūJoMe dalībnieku vēlmes, šī gada nometnes devīze būs

«Patīkama atpūta pie jūras ar visu ģimeni».

Cenšamies piedāvāt programmu, kas sagādās daudz prieka un jaunas emocijas visiem dalībniekiem, organizēsim interesantas un veselību pozitīvi ietekmējošās nodarbības. Visu triju dienu laikā, nometnē, varēsiet veltīt laiku sev, pievērst uzmanību savam ķermenim un veselībai. Jūras krastā vērot saullēktus un saulrietus,  izbaudīt laiku pie jūras, izstaigāt priežu meža takas. Protams būs arī pārsteigumi, visu neatklāsim!

Dalības maksā sākot ar EUR 110 ir iekļauta dalība pārgājienos, instruktāža, jogas nodarbības, meditācija, naktsmītnes un ēdināšana (veģetāra vai parasta) – brokastis, pikniks, vakariņas ar desertu, kafija/tēja visu dienu.

Bērniem līdz 10 gadu vecumam atlaide kempingam un ēšanai 50%.

Atlaide 30% palikšanai numuriņā viesu namā (atsevišķa gulta).

Iespēja pavadīt laiku pie jūras kopā ar bērniem, piedaloties tikai nometnē notiekošajās nodarbībās.

Reģistrācijas forma šeit: https://goo.gl/K9PheH

NūJoMe™ – 2018

organizatori

Biedrība “Cilvēka attīstības centrs”

Tālr. 27080606

http://indrayoga.eu/LV/contacts/events/nujome2018/