Šī gada nogalē “O-Sands” pludmales volejbola hallē norisinājās Bīčmaratons – 3 dienās notika 4 turnīri. Pirmajos 2 sacentās jaunieši (iesācēji un ar priekšzināšanām), bet pēc tam spēkiem mērojās pieaugušie.

Jauniešu sacensībās kopā piedalījās 71 komanda. Iesācēju turnīrā vecumā līdz 16 gadiem 1.vietu izcīnīja Markuss Maculēvičs kopā ar Kristapu Viļumu, savukārt vecuma grupā līdz 19 gadiem uzvarēja Kristiāna Deksne un Evelīna Čeirāne.

Jauniešu ar pieredzi turnīrā klātesošie bija patiesi pārsteigti par labo sniegumu. Visās vecuma grupās bija vērojama tiešām sīva konkurence. U16 1.vietu ieguva Kristiāna Ločmele un Dinnija Saulīte, savukārt puišu konkurencē šajā pašā grupā – Leo Saulītis un Sandis Bērziņš.  U19 pārliecinošākās meitenes bija Anete Namiķe un Kristīne Briede un puiši – Rūdolfs Stankevičs un Arturs Rinkevičs.

Piektdienas vakarā ikviens varēja piedalīties tradicionālajā King un Queen turnīrā, kurā šoreiz pulcējās 33 dalībnieki. Vīriešu konkurencē uzvaras laurus plūca Mārtiņš Civkors, savukārt sievietēm veiksmīgākā bija Santa Izvekova.

Bet pirms pašiem svētkiem – 30.decembrī – 33 vīriešu un sieviešu komandas mērojās spēkiem Open turnīrā. Sieviešu konkurencē pirmo vietu izcīnīja Vanesa Grosberga duetā ar Aneti Namiķi, 2.vietā – Inese Garklāva un Jeļena Ceplīte, bet trešās – Santa Izvekova un Ludmila Jegorova.

Kungu konkurencē Open turnīra laurus plūca Andris Rinkevičs un Armands Namiķis, 2.vietā – brāļi Atvars un Klāvs Vildes, bet trešie – Artūrs Hirovskis un Mārtiņš Birze.

Bīčmaratonu augstākajā līmenī organizēt palīdzēja ģenerālsponsors SIA “LDZ apsardze”, kā arī atbalstītāji –  Rīgas dome, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, Latvijas Tautas Sporta asociācija, Isostar, Sportland, Pafbet.

Plašākai informācijai:

Arnis Tunte,

Tel.: 26347703

E-pasts: arnis@o-sands.lv