Pateicamies ikvienam pasākuma Diena bez lifta 2023 dalībniekam, kas 26. aprīlī lifta vietā izmantoja kāpnes!

Bet it īpaši pateicamies iestādēm un organizācijām, kuras dalījās ar motivējošiem ziņojumiem un bildēm gan iekšēji, gan organizāciju sociālajos tīklos.

Kā arī mums ir liels prieks, ka Latvijas mediji tik aktīvi iesaistījās pasākuma “Diena bez lifta” popularizēšanā: ziņa par dienu bez lifta tika publicēta portālos TVNET, LETA, Apollo.lv, 1188.lv, Mammamuntetiem.lv.

Kā arī sniedzām komentāru par pasākumu “Diena bez lifta” Radio Skonto.

Sagatavojām nelielu atskatu. Ja kāds piedalījās, bet neatrod sevi, noteikti var atsūtīt informāciju / bildi / saiti uz ltsa@riga.lv.

AS Citadele banka

Piedalījās aptuveni 150 darbinieku, mums bija arī papildus izaicinājums un veicinājuma balviņa kolēģim, kurš uzkāps visvairāk stāvu – rekords bija kolēģei ar 203 stāviem. 
Pielikumā bilde ar plakātu, kurš bija pie visiem liftiem ēkā.

LTSA, Latvijas Tautas Sporta Asociācija

Rīgas Dzemdību nams

Sirsnīgs paldies Rīgas Dzemdību namam un profesorei Dacei Rezebergai par lielisko bildi!

Valsts kontrole

Latvijas Ergoterapeitu Asociācija

RTU Zinātniskā bibliotēka

Pateicamies par dalību gan pirms Covid-19, gan šogad!

Rīgas 258. PII

ATZĪMĒJOT DIENU BEZ LIFTA, MŪSU EKOSKOLAS REZULTĀTS IR 42045 PAKĀPIENI. 👍

Mūsu iestādē ir 3 kāpnes ar 28 pakāpieniem. 26.04.2023. Iestādes kāpnes izmantoja 40 darbinieki un 159 bērni vismaz 6 reizes dienā: nākot uz dārziņu, ejot uz pastaigu un atpakaļ, uz mājām, uz nodarbībām un atpakaļ. Skolotāju palīgi izmanto kāpnes vairākas reizes dienā. Kopā iestādē tika pieveikti 24320 pakāpieni. Pēc aptaujas rezultātiem bērnu un darbinieku ģimeņu pieveikto pakāpienu kopskaits ir 17725.

Papildus sporta skolotāja piestiprināja afišu kāpņu telpā. Pēc  aizpildītās tabulas rezultātiem 15 iedzīvotāju pieveikto soļu skaits ir 1134 🕺

#usethestairs #NoElevatorsDay #izmantokāpnes