Latvijas Tautas sporta asociācija (LTSA) sadarbībā ar It’s Great Out There koalīciju (organizāciju, kas atbalsta fiziskās aktivitātēs brīvā dabā) organizēs meditatīvo nūjošanas pārgājienu, kas norisināsies 2022. g. 23. jūnijā Pokaiņu mežā.

Pārgājiena mērķauditorija: vardarbībā cietušās sievietes un sievietes no Ukrainas.

It’s Great Out There atbalstīs šo LTSA pasākumu, kā arī vēl sešus citus projektus no organizācijām no visas Eiropas.

Par Pokaiņu mežu

Pokaiņu mežs ir ļoti neparasta vieta Dobeles novadā. Pokaiņos ar akmeņiem izliktas ielejas, terases, taciņas, kas kopā veido sistēmu, kuru šādā enerģētiski ļoti spēcīgā vietā veidojuši un pratuši izmantot mūsu senči no šūpuļa līdz aiziešanai viņsaulē un vēl tālāk. Tā ir vieta, kur zeme un akmeņi dod spēku.

Saulgrieži ir spēka laiks, tāpēc šī projekta ietvaros vēlamies aicināt pasākumā piedalīties no vardarbības cietušās sievietes, lai viņas varētu “uzlādēties” gan morāli, gan fiziski, kaut uz brīdi atlaist rūpes, gūt pozitīvas emocijas, piedaloties fiziskās aktivitātēs brīvā dabā.

Pārgājienu vadīs sertificēti nūjošanas treneri. Dalībniekiem uz pasākuma laiku tiks nodrošinātas nūjošanas nūjas.  Pārgājiena laikā tiks apskatītas neparastākās Pokaiņu meža vietas.

Ceram, ka šis pārgājiens piedāvās mūsu dalībniecēm nūjošanu kā lielisko stresa pārvarēšanas līdzekli, kas sniegs papildus spēkus un uzlabos garastāvokli. Iespējams, kādai dāmai tas būs pirmais solis regulārajām nūjošanas nodarbībām. Kā arī ar šo aktivitāti vēlamies motivēt mūsu mērķauditoriju pēc iespējas biežāk fiziski aktīvi pavadīt laiku brīvā dabā.

#itsgreatoutthere