5. Pasaules Sporta spēļu medaļu komplektu, kā arī citus ar šo pasākumu, kurš Rīgā pulcināja vairāk nekā 4 tūkstošus viesu, saistītos priekšmetus Latvijas Sporta muzejam 21. novembrī nodos Latvijas Tautas sporta asociācija.
Muzejā notiks arī atvēršanas svētki grāmatai, kas vēsta par Pasaules Sporta spēlēm strādājošiem un amatieriem Rīgā.
Grāmatu par sporta svētkiem Rīgā jau paspēja novērtēt četrdesmit pasaules valstu nacionālo sporta organizāciju pārstāvji, kas oktobra beigās piedalījās ikgadējā CSIT (Starptautiskā Strādājošo un amatiersporta konfederācija) kongresā.
CSIT – Starptautiskās Olimpiskās komitejas atzīta organizācija ar vairāk nekā gadsimtu garu vēsturi. Tās kongresā augsti tika vērtēts Latvijas sniegums, organizējot Pasaules Sporta spēles, kuras bieži dēvē par Olimpiskajām spēlēm amatieriem un strādājošiem.
Medaļu komplekts, kā arī grāmata par Pasaules Sporta spēlēm vēstīs muzeja apmeklētajiem par lielo starptautisko notikumu Rīgā, par to, ka Latvija gan slavena pasaulē ar izciliem sasniegumiem dažādos sporta veidos, gan ar tautas sporta attīstību, iespēju katram nodarboties ar fiziskām aktivitātēm.
Muzejam nodotie materiāli liecina arī par lielu pienesumu valsts tautsaimniecībai: piecas dienas Rīgā uzturējās vairāk nekā 4 tūkstoši spēļu dalībnieku.

Prezentācijas laikā tika demonstrēta filma, kas veltīta spēlēm: