Daugavpils Jaunatnes lietu un Sporta pārvalde aicina Daugavpils un Augšdaugavas novada dāmas iepazīt jauno fizisko aktivitāti “Mamanet”.

MAMANET ir komandu spēle, kas balstīta uz volejbola noteikumiem, ar nelielām izmaiņām un modifikācijām – bumbu drīkst tikai ķert un mest.

Daugavpils Jaunatnes lietu un Sporta pārvalde aicina uz bezmaksas Mamanet spēles treniņiem katru pirmdienu un ceturtdienu no plkst.18:00 līdz 20:00, Daugavpils Valsts ģimnāzijas sporta kompleksā (ieeja no Saules ielas puses). Lai spēlētu Mamanet spēli, nav nepieciešama iepriekšēja fiziskā sagatavotība, treniņu laikā spēles noteikumi tiek izskaidroti un parādīti. Līdzi jāņem sporta tērps, maiņas apavi un ūdens.

Sagatavošanās treniņi noslēgsies ar Mamanet turnīru, kas notiks 8. martā, atzīmējot Starptautisko Sieviešu dienu. Uz turnīru tiek aicinātas komandas BEZ IEPRIEKŠĒJAS PIEREDZES spēlē Mamanet vai turnīros. Turnīra sākums plkst.18:00, Kandavas ielā 17A. Komandu pieteikumu anketas sūtīt uz inese.kalinina@daugavpils.lv līdz 1. martam.

Vairāk informācijas DVPI “Jaunatnes lietu un sporta pārvalde”, Inese Kaļiņina, inese.kalinina@daugavpils.lv, tel. 65457934.

 NOLIKUMS

- LTSA, Latvijas Tautas Sporta Asociācija