!!! Informējam, ka, ņemot vērā situāciju valstī, tika pieņemts lēmums par semināra pārcelšanu uz citu datumu!!!

Par jaunu norises datumu informēsim.

Vēlies, lai tavā pilsētā arī spēlētu Mamanaet? Pievienojies!

Š.g. 20. oktobrī no plkst. 11.00 līdz plkst. 14.00 Jēkabpilī, Jēkabpils sporta hallē (Brīvības iela 289 B, Jēkabpils) norisināsies Mamanet seminārs. Semināru organizē Latvijas Tautas sporta asociācija sadarbībā ar Jēkabpils sporta centru.

Mamanet ir spēle un vesela kustība, kas kļuva populāra Izraēla, un pašlaik turpina iekarot visu pasauli. Spēle ir ļoti līdzīga volejbolam, tikai spēlētājām bumbu jānoķer pirms to nodot nākošajai spēlētājai. Latvijā Mamanet sāka popularizēt Latvijas Tautas sporta asociācija.

Seminārs domāts ikvienam, kas vēlas uzzināt vairāk par spēli, spēles noteikumiem un pievienoties Mamanet Latvija ģimenei.

Seminārs ir lieliska iespēja iepazīt Mamanet, iegūt informāciju par spēles noteikumiem, pašiem pamēģināt uzspēlēt Mamanet.

Šīs zināšanas palīdzēs izveidot komandu sava vietējā pilsētā tāpat, kā to jau ir izdarījuši Naukšēnu un Jēkabpils pārstāvji.

PIETEIKTIES DALĪBAI SEMINĀRĀ, aizpildot elektronisko anketu līdz š.g. 19. oktobrim: https://forms.gle/dboiNmd6N87o8Gy37

LŪGUMS ŅEMT VĒRĀ, KA DALĪBNIEKU SKAITS SEMINĀRĀ IEROBEŽOTS. PASĀKUMS NORISINĀSIES ZAĻAJĀ REŽĪMĀ – DALĪBNIEKAM JĀBŪT DERĪGAM COVID-19 VAKCINĀCIJAS SERTIFIKĀTAM VAI PĀRSLĪMOŠANAS SERTIFIKĀTAM.

Dalība seminārā – bezmaksas.

PROGRAMMA:

Jo lielāka ir Mamanet ģimene Latvijā, jo interesantāki un aizraujošāki būs turnīri! Tas ir vienlaicīgi lieliski pavadītais laiks un pieredzes apmaiņa.

Kā arī ir visas iespējas piedalīties starptautiskajos turnīros. Piemēram, Jēkabpils sporta centra komanda pavisam nesen (š.g. 9. oktobrī) piedalījās Starptautiskajā turnīrā Somijā, kur izcīnīja 3. vietu.