Izsludināta pieteikšanās nūjošanas instruktoru semināram, kas norisināsies no š.g. 24. līdz 25. augustam.

Latvijas Tautas sporta asociācija (LTSA) ir valsts atzītā sporta organizācija, kurai ir tiesības vadīt un koordinēt darbu tautas sportā Latvijā, kā arī pārstāvēt valsti sešas starptautiskas organizācijas. Viena no organizācijām ir Starptautiska Nūjošanas federācija (INWA), LTSA ir biedrs no 2008. gada.

LTSA galvenais mērķis ir popularizēt un attīstīt nūjošanu Latvijā, tādējādi piedāvājot cilvēkiem iespēju uzlabot savu dzīves kvalitāti ar šīs patīkamās, drošās, efektīvās un vieglās fiziskās aktivitātes palīdzību.

Ir ļoti svarīgi, lai jau no paša sākuma cilvēkiem tiktu pasniegta pareiza nūjošanas tehnika, jo tikai šādā veidā viņi spēs pilnvērtīgi izbaudīt visas priekšrocības, ko sniedz šī uzmundrinošā nodarbe.

Semināra ietvaros Jūs ne tikai iegūsiet izsmeļošu informāciju par pareizo nūjošanas 10 soļu apmācības metodi, bet arī piedalīsieties praktiskajās nodarbībās un pilnveidosiet savu nūjošanas tehniku, saņemsiet informāciju par ekipējumugrupu veidošanu, par fizisko īpašību attīstīšanu un treniņu dažādību, uzzināsiet, kas jādara lai kvalificētos par nūjošanas treneri.

Mācību semināru vadīs pieredzējusi pasniedzēja un Latvijas valsts trenere nūjošanā Gaļina Gorbatenkova.

Dalība seminārā jāapmaksā un aizpildīta forma jānosūta uz e-pastu ltsa@riga.lv līdz š.g. 21. augustam.

PROGRAMMA (PDF)

PIETEIKUMA FORMA (DOC)