Latvijas Tautas Sporta Asociacija sadarbībā ar Avalon Hotel Riga aicina 25.04.2018 izaicināt sevi un uzkāpt augšā līdz viesnīcas Avalon 8. stāvam.
Šādā veidā mēs popularizēsim veselīgu dzīvesveidu un aicināsim lifta vietā izmantot kāpnes Starptautiskajā Dienā bez lifta 2018.

Gaidīsim Jūs 25.04.2018 no plkst. 11:00 no rīta viesnīcā Avalon!

Katram, kurš uzkāps 8.stāvā tiks pasniegts atlaižu vaučers uz restorāna veselīgo un gardo ēdienkarti 30% apmērā.

#NoElevatorsDay #TakeTheStairs #Izmantokāpnes

 

Latvijas Tautas Sporta Asociacija sadarbībā ar
Avalon Hotel Riga aicina 25.04.2018 izaicināt sevi un uzkāpt augšā līdz viesnīcas Avalon 8. stāvam.

Šādā veidā mēs popularizēsim veselīgu dzīvesveidu un aicināsim lifta vietā izmantot kāpnes Starptautiskajā Dienā bez lifta 2018.

Paldies Avalon direktoram Dmitrijam Smetaņinam, Dacei un Kristīnei par to, ka lifta vieta izvēlas kāpnes. 😀😉😜

Kā arī video beigās var atrast dažus padomus, kā var vingrot izmantojot kāpnes.

Gaidīsim Jūs 25.04.2018 viesnīcā Avalon!

Padalies ar draugiem!

Music by Ehrling: https//soundcloud.com/ehrling

#NoElevatorsDay #TakeTheStairs #Izmantokāpnes

Posted by Latvijas Tautas Sporta Asociacija on otrdiena, 2018. gada 17. aprīlis

 

Latvijas Tautas sporta asociācija izsludināja video konkursu augstskolām. Piedalīties ir ļoti vienkārši: jāieraksta video (garums no 30 sekundēm līdz 3 minūtēm), kas veltīts Dienai bez lifta. Video var ierakstīt ar kameru/telefonu. Video jānopublicē augstskolas vai studentu pašpārvaldes Facebook kontā 25.04.2018. Obligāti jāizmanto mirkļbirkas (hashtag) #NoElevatorsDay #TakeTheStairs #Izmantokāpnes. Kā arī video jānopublicē speciālajā Dropbox mapē (pieeju pieprasīt, rakstot uz e-pastu ltsa@riga.lv). LTSA izvēlēsies labāko video un apbalvos augstskolu ar smuko tematisko kausu.

Latvijas Nacionāla bibliotēka aicinās darbiniekus un apmeklētājus liftu vietā izmantot kāpnes. Papildus bibliotēka sagatavos apskatei grāmatu izlasi par veselīgu dzīvesveidu.

Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) Dzirciema ielā 16 no plkst. 10.00 līdz 14.00 notiks Veselības diena, kuras laikā RSU darbinieki un studenti aicināti ziedot asinis un veikt vienkāršas veselības pārbaudes. Kā arī šajā dienā RSU darbinieki un studenti tiks aicināti pievienoties Dienai bez lifta un lifta vietā izmantot kāpnes.

Plānots, ka Dienā bez lifta 2018 piedalīsies Finanšu ministrija un Biroja ēka Katlakalna ielā 9 (pasākumus palīdzēs īstenot SIA “Droša darba garants”), Ārlietu ministrija, Valsts sporta medicīnas centrs, Valsts policija, Transcom Worlwide Latvia, RTU Zinātniskā bibliotēka, Liepājas Universitāte, Latvijas Universitāte, Rīgas 264. pirmsskolas izglītības iestāde “Zelta atslēdziņa”, Rīgas pirmsskolas izglītības iestāde “Margrietiņa” un citas organizācijas. Pieteikšanās Dienai bez lifta pagarināta līdz 24. aprīlim.