Šo sestdien, 22. aprīlī, Gulbenē aizvadīts LTSA Mamanet turnīrs.

Pateicamies katrai komandai, kura atrada iespēju atbraukt un piedalīties šajā pasākumā (kopā tāda bija 21)!

Pateicamies Gulbenes novada domes priekšsēdētājam Andim Caunītim, ka pagodināja pasākumu ar savu klātbūtni un ar svinīgo uzrunu sveica pasākuma dalībnieces, Gulbenes novada sporta pārvaldes vadītājam Laurim Krēmerim, Gulbenes pilsētas pārvaldes   sporta pasākumu organizatoram Jānim Stībelim par profesionalitāti sacensību organizēšanā. Paldies Valērijai Stībelei par aktīvo iesildīšanos! Protams, paldies izturīgajiem tiesnešiem un sekretāriem, kuri čakli strādāja visas dienas garumā un visai Gulbenes sporta centra komandai, kura atbalstīja un iesaistījās! 

Šoreiz ļāvām jaunajām komandām “iejusties”, jo dažreiz notiek tā, ka komanda atbrauc uz sacensībām, ātri izkrīt un tādējādi netiek sniegta iespēja kārtīgi izbaudīt turnīru. Tāpēc tikšanās ar komandu pārstāvjiem vienojāmies, ka šoreiz ļausim iesācējiem spēlēt savā grupā (Grupa D, komandas: Arī Lilijas, Alūksne, Gulbene 1, Gulbene 2, Simsa, Mamanet Valmiera).   

Tad izlozes rezultātā mums izveidojās “nāves grupa”, kura tika iepriekšējo turnīru līderi – Grupa B: Jēkabpils lūsijas, Daugavpils Lilijas, Zasa, Rūjiena, Balvu vilcenes. Tieši divas komandas no šīs grupas tika finālā (Rūjiena un Balvu vilcenes).

Pirmo vietu izcīnīja komanda Rūjiena, sudrabu – Balvu vilcenes, un bronzu – Skabargas 1, bet komanda Ma-Dāmas – ceturto vietu.

Spēles norisinājās visas dienas garumā 4 laukumos.

Ja vēlies uzzināt vairāk par šo turnīru, iespaidiem, emocijām – īstā vieta būtu Mamanet Latvia official Facebook grupa.

Mums ir liels prieks, ka daudzās komandās ir savi foto-spēki, kas ļoti palīdz it īpaši gadījumos, kad spēles norisinās paralēli dažādās lokācijās.

Kā arī uzņēmām dažus video no spēlēm, kurus noteikti nopublicēsim tuvākajā laikā.

BILDES (Kaspars Kūķis, Rūjiena)

BILDES (Svetlana Mikanova, BezĒ)

Vēl dažas bildes: