Svētdien, 14. aprīlī Majoru “Jūrmalas Skriešanas svētkos” kopīgi sportoja un baudīja agrā pavasara sauli vairāk nekā divi ar pusi tūkstoši klātesošo. Jūrmalas aktīvās atpūtas sezonas sākums tradicionāli ir arī Latvijas Nūjošanas čempionāta 1. posms.

Garākajā nūjošanas distancē 21km pārliecinoši pirmais pēc 2:20:47,9 finišēja tukumnieks Nauris Rūdulis, bet sievietēm pagājušā titulu aizstāvēja liepājniece Linda Kubiloviča, kurai vienīgajai no dāmām izdevās iekļauties divās ar pusi stundās – 2:29:05,3. 10km distancē piekto gadu pēc kārtas nepārspēts palika Jurijs Misjuns (1:05:16,2), kuram konkurenci mēģināja sastādīt gan nūjošanā, gan skriešanā startējušais ogrēnietis Valdis Ņilovs, bet sievietēm atkal uzvaras laurus plūca Baiba Bolgzda (1:10:44,8). Īsākajā 5km distancē, pirmās vietas ieguva Ēriks Miķītis (35:20,4) un Līna Gaile (36;12,0).

Kopējie rezultāti pieejami šeit: >>>>>

Kā solīts – svētdienā notika sportiskas aktivitātes gan lieliem, gan maziem, radošās darbnīcas un dažādas atrakcijas. Visas dienas garumā spēlēja dīdžejs un darbojās kafejnīcas.

Distances finišā ikviens dalībnieks saņēma “Better4U” un “Isostar” enerģijas batoniņus un godam nopelnīto Jūrmalas Skriešanas svētku piemiņas medaļu, ar kuru varēja nofotogrāfēties pie finiša zonas uzstādītā skaistā un krāsainā pasākuma banera. Uz Jūrmalas Skriešanas svētkiem aicināja Jūrmala. Pasākumu rīkoja “Piedzīvojumu sacensību apvienība”. Skriešanas svētkus atbalstīja Isostar, Vitamax, Magnesia, Laima, Milzu, Hanzas Maiznīca.

Foto no pasākuma http://skrienjurmala.lv/foto-video/ un LTSA Facebook : https://www.facebook.com/sportsvisiem/

 

“Jūrmalas Skriešanas svētki” 2019. – Latvijas čempionāta nūjošanā 1. posms