No 1. Līdz 5 Jūnijam Sānijā, Palma de mallorca, tika aizvadītas 1. Pasaules kompāniju sporta spēles. Latvijas delegācija atgriezās ar ļoti lielu skaitu dažāda kaluma medaļām.

Kopumā no Latvijas piedalījās trīs Jaukoto komandu Volejbola komandas- SK „Lokomotīve”, Talsi un Smiltene. SK „Lokomotīve” sacenšoties finālā ar Talsu komandu izrādījās spēcīgāka nodrošinot sev zelta medaļas. Komandai „Talsi”- sudraba medaļas.

 1. SK „Lokomotīve” (Latvija)
 2. Talsi (Latvija)
 3. HAMBURGER SPARKASSE AG (Vācija)

Pludmales volejbols tika visvairāk pārstāvēts no Latvijas, un visās vecuma grupās kopā piedalījās 12 komandas. Mūsu pludmales volejbolisti aizvadīja lielisku turnīru un tika izcīnītas vairākas zelta sudraba un bronzas medaļas.

Vīriešiem OPEN kategorijā pirmo vietu izcīnīja komanda „IFT” (Uldis Baranovs, Andris Cīrulis), bet trešo vietu izcīnīja komanda Filkuls (Normunds Linkevičs, Sergejs karpuņins).

 1. „IFT” (Latvija)
 2. SG STERN MANHEIN (Vācija)
 3. FILKULS (Latvija)

Vīriešiem kategorijā 40+ pirmo vietu izcīnīja komanda „Filkuls”(Nikolajs Kulmanaovs, Inolds Belerts), otro vietu- „Alūksne” (Dzintars Adlers, Kaspars Spirks).

 1. FILKULS (Latvija)
 2. Alūksne (Latvija)
 3. BEAUTY (Lietuva)

Jaukto komandu kategorijā pirmo vietu izcīnija komanda „Mobilux” (Mareks Beluga, Santa Izvekova).

 1. „Mobilux” (Latvija)
 2. HAMBURG POLICE (Vācija)
 3. BSG BLANKENESE C/O BSV HAMBURG (Vācija)

Sieviešu katogorijā pirmo vietu izcīnīja komanda „AD latvija” (Santa Izvekova, Marija Nerugale).

 1. AD Latvija (Latvija)
 2. VEOLIA SPORT
 3. DASSULT SPORT

Lieliskas sacensības aizvadīja SK „Lokomotīve” pārstāvji vieglatlētikas sacensībās. Pirmo vietu un zelta medaļu izcīnīja Matīss Šalmis lodes grūšanā, bet augstlēkšanā zelta medaļu izcīnīja Jānis Stalīdzāns.

Lieliskas spēles un sacensības aizvadīja arī mūsus pārējās komandas, kur tikai diemžēl pietrūkstot veiksmei nesanāca kvalificēties svarīgākajām spēlēm, bet neskatoties uz to, tika aizvadīts ļoti interesants turnīrs ar pozitīvām emocijām.

Paldies visiem dalībniekiem un tiekamies jau CSIT Pasaules strādājošo sporta spēlēs nākošgad Rīgā!