Š.g. 12. novembrī Rīgā, Uzvaras bulv. 10, Pepsi centrā, 2. stāvā norisināsies kvalifikācijas celšanas seminārs “Kustību jaudas attīstīšana un pilnveidošana sportā”.

Viens no lektoriem šajā seminārā ir fiziskās sagatavotības un vieglatlētikas treneris, “Treneru rokasgrāmatas” līdzautors Helmuts Rodke, un viņš pastāstīs, kā var sasniegt jaudīgo un ātro soli (kas ir diezgan aktuāls jautājums, it īpaši tiem, kas piedalās sacensībās). Traumatologs, ortopēds, mugurkaulāja ķirurgs Dr. Aleksejs Repņikovs sniegs ieskatu muguras sāpēs, to galvenajos iemeslos un profilaksē, kā arī parādīs dažus vingrinājumus. Nūjošanas trenere, INWA valdes locekle, Mg. paed. Gaļina Gorbatenkova palīdzēs pilnveidot nūjošanas tehniku, bet Elīna Mennika no Orthomol pastāstīs vairāk par bioķīmiski pamatotajām uzturvielām ikdienai un sportam. Semināra noslēgumā būs arī atskats uz Pasaules čempionātu nūjošanā Polijā, kopā analizēsim nūjošanas tehniku.

Aicinām reģistrēties semināram līdz š.g. 10. novembrim.

Saite reģistrācijai: http://webanketa.com/forms/6cvk4e9h68qkgck661gk4s9p/

Dalības maksa:

35 EUR (ja ir nepieciešamas tālākizglītības stundas par šo semināru – par semināru tiks piešķirtas 8 tālākizglītības stundas);

30 EUR (ja nav nepieciešamas tālākizglītības stundas).

Maksājums par dalību seminārā jāveic ar bankas pārskaitījumu.

Maksājuma mērķis: Vārds, Uzvārds, Dalība kvalifikācijas celšanas seminārā 12.11.2022.

Rekvizīti: 

Latvijas Tautas Sporta Asociācija
R.n. 40008022133
Uzvaras bulvāris 10, Rīga LV 1048
AS ”SEB banka”
Konts: LV04UNLA0050024409762
Kods: UNLALV2X

SEMINĀRA PROGRAMMA: