Noslēdzoties mūsu decembra izaicinājumam “20 000 km par godu 20”, kas bija veltīts INWA 20 gadu jubilejai, saņēmām vairākas pozitīvas atsauksmes no jums, mūsu mīļie nūjotāji un staigātāji, un nu jau ir pienācis laiks atkārtot. Joprojām ir spēkā ar COVID-19 saistītie ierobežojumi, tāpēc, lai motivētu Jūs izkustēties, aicinām piedalīties šajā jaunajā izaicinājumā.

Šoreiz aktīvi sagaidīsim Lieldienas: nūjosims, bet tiem, kas nenūjo, piedāvāsim staigāt vai skriet (bet ar piebildi – izaicinājumā nedrīkst piedalīties profesionālie Latvijas izlases sportisti). Savā sporta lietotnē tad jāizvēlas attiecīga aktivitāte – nūjošana (Nordic walking vai walking), staigāšana (walking) vai skriešana (running).

Izaicinājums būs veltīts Latvijas Tautas sporta asociācijas jubilejai – jūnijā mūsu organizācijai aprit 30 gadi. Tāpēc kopā izaicinājuma ietvaros mēģināsim sasniegt 30 000 km. Izaicinājums startēs 5. martā un norisināsies līdz 5. aprīlim ieskaitot. Nūjot, staigāt vai skriet var jebkur: parkā, stadionā, mežā utt. Galvenais – labs garastāvoklis, smaids un apņēmība. Tāpat kā iepriekšējā izaicinājumā, svarīgākais būs nevis ātrums, bet noietie kilometri. 

Šoreiz nedaudz mainījām pieeju: rezultātus (savas sporta lietotnes ekrānšāviņus ar datumiem, laikiem un km) par visu nedēļu būs nepieciešams sūtīt katras nedēļas beigās – attiecīgi:

– 12. martā,  – 19. martā,  – 26. martā un visbeidzot 5. aprīli.

Katrā no šiem datumiem rezultāti par attiecīgo nedēļu būs jāiesūta līdz plkst. 23:59 uz šo e-pastu: ltsa30@inbox.lv. Ja, piemēram, informācija par nedēļu no 5. marta līdz 12. martam tiks iesūtīta nākamajā nedēļā, tā netiks ņemta vērā kopvērtējumā.

Visiem izaicinājuma dalībniekiem pasniegsim medaļas, bet aktīvākajiem – nelielas piemiņas balvas.

Būsim priecīgi, ja pievienosiet arī savu bildi, nūjojot / staigājot / skrienot. Papildus ar saviem sasniegumiem droši vari dalīties arī sociālajos tīklos, izmantojot mirkļbirkas: #ltsa30, #ltsajubileja.

Reģistrējies dalībai (tikai vienu reizi). Ja nūjosiet – lūgums reģistrēties webanketā nūjotājiem, ja staigāsiet – webanketā staigātājiem, ja skriesiet – webanketā skrējējiem:

* NŪJOTĀJIEM: http://webanketa.com/forms/6crkgd1m6mqp6s9m6xk32s32/

* STAIGĀTĀJIEM: http://webanketa.com/forms/6crkgd1m6rqk0eb4c5k64d36/

* SKRĒJĒJIEM: http://webanketa.com/forms/6crkgd1m6wqp8r9k68r68sk3/

Ceram, ka labprāt pieņemsiet šo izaicinājumu, un kopā mēs varēsim sasniegt uzstādītu mērķi, jubileju.

Bērni: B1 līdz 8 gadiem, B2 9-11 gadi, B3 12 – 14 gadi, B4 15-16 gadi.

Apbalvosim aktīvākus dalībniekus katrā vecuma grupā. Dalība pasākuma ir bezmaksas. 

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar LTSA (e-pasts ltsa@riga.lv, tālr. 26895037, 29412801).

Biežāk uzdotie jautājumi:
1️⃣ Vai var vēl piereģistrēties?
Jā, ir vēl iespējams pievienoties izaicinājumam.
2️⃣ Vai rezultāti jāsūta katru dienu?
Nē, 5. martā vienkārši organizējām testa sūtīšanu tiem, kas piem. nepiedalījās mūsu iepriekšējā izaicinājumā vai tiem, kam bija kādi jautājumi. Rezultāti būs jāsūta reizi nedēļā. Pirmā lielā sūtīšana 12. martā (jā, var iekļaut arī 12. marta datus).
3️⃣ Kāpēc ekrānšāviņā vajag datumu?
Tas ir apliecinājums, ka aktivitāte notika tieši tajā datumā.
4️⃣ Vai staigātāji var sūtīt tikai pārgājienus?
Tie, kas reģistrējās tikai staigāšanā, var sūtīt kopējo km skaitu, kas savākts pa dienu (nevis tikai pārgājienus).
5️⃣ Vai varu piereģistrēties nūjošanai, staigāšanai, skriešanai?
Principā, jā. Bet sākotnējā doma bija tāda: tiem, kas nenūjo, piedāvāt iespēju piedalīties ar nūjošanu vai skriešanu. Bet tad katrā no aktivitātēm jūsu km tiks uzskaitīti atsevišķi.