Ghetto Games Festivāls jau 23.-25.jūlijā atkal priecēs gan Ventspils iedzīvotājus, gan gaidīs viesus no visas Baltijas.

Jau devīto reizi pasaules līmeņa sportisti, amatieri un citi ekstrēmo sporta veidu cienītāji tiksies Ventspilī – lielākajā alternatīvo sporta veidu un ielu kultūras notikumā Baltijā – Ghetto Games Festivālā 2021. Šajā vasarā šis būs pirmais, un noteikti arī apmeklētākais Festivāls Latvijā.

Ghetto Games Festivāls Ventspilī ir ģimenei draudzīgs ielu sporta un kultūras pasākums, kas ik gadu pulcē labākos pasaules ekstrēmo sporta veidu līderus Ventspilī. Ghetto Games Festivāls 2021 ir vieta, kur satiekas pasaules līmeņa ekstrēmie sportisti, asas izjūtas, ielu kultūra, aizrautība, draudzība, sarunas un izcili garšīgs ēdiens.

Festivāls notiks no 23. līdz 25. jūlijam. Ieplāno savā kalendāro šos datumus, lai dotos uz Latvijas mazo Kaliforniju. Laiks ir ideāls, lai kopā ar visu ģimeni dotos uz festivālu un baudītu piedāvāto programmu!

Šī gada Festivāla galvenie, spilgtākie notikumi būs: Ghetto Brīvrunu batls, Ghetto Fight, Ghetto Slam Dunk gan pieaugušajiem, gan jauniešiem. Protams, trīs dienu garumā aktivitātes visai ģimenei!

Ghetto Brīvrunu jeb “Ghetto Brīvrunu Batls 2021 Ventspilī: 371 Battle vs Brīvrunu Projekts” šogad ceļo uz Ventspili, noteikti pirmo reizi šāda veida stilā. Balts ļauj savā starpā sacensties gan jaunajiem, gan jau pieredzes bagātiem brīvrunas māksliniekiem lielas auditorijas un žūrijas priekšā. Asi vārdi mijas ar humoru, ģeniāli teikumi – ar neveiksmīgiem vārdu salikumiem, labas idejas ar vēl labāku izpildījumu. Emocijas papildina tas, ka pasākumu klātienē vēro vairāki simti skatītāju. Tas ir tas, kas mums visiem ir pietrūcis pēdējā gada laikā.

Ghetto Fight ir pusprofesionālā/amatieru jauktās cīņas mākslas (MMA) līga. Organizācijas uzdevums ir jauno sportistu attīstīšana un virzīšana profesionāļu līmenī. Šogad Ventspilī būs skatāmas 15 cīņas. Paralēli tam Festivālā notiks arī “ Ghetto Games Food Festivāls”, kas ļaus garšu baudītājiem, garšu meklētājiem noķert īsto festivāla sajūtu, atrodot vēl jaunas garšas. Būs iespēja nobaudīt gan ekstrēmi gardu ēdienu, gan arī veselīgi, bet tik un tā gardi paēst visai ģimenei.

Slam Dunk konkurss ir unikāls basketbola piedzīvojums, jo vienuviet pulcējas labākie ”dankeri”. Šis pasākums noteikti ir viens no gaidītākajiem sezonā, visiem Ghetto Games sekotājiem un draugiem. Paralēli tam notiks arī Quest Stop, kurā 1.- 3. vietu ieguvēji iegūs naudas balvas 600 EUR vērtībā un ceļazīmi uz sezonas Supefinālu jau 26.augustā.

Protams, neizpalikt bez iemīļotas vietas Ventspils iedzīvotājiem – skeitparka. Šogad tajā startēs četras federāciju sacensības – Latvijas Inline kauss 2021, Vans Latvijas skeitborda līgas Ghetto Games posms, BMX park 2021 un arī Rideoo scooter competition ekstrēmo skrejriteņu sacensības.

Papildus ekstrēmajiem sporta veidiem notiks arī Ghetto Basket, Ghetto Football un Ghetto Floorball turnīri. Būs arī Ghetto Football panna 1v1 turnīrs, Ghetto Basket 3-punktu metienu konkurss, kā arī Ghetto Dance batli.

GGFEST laikā satiekas dalībnieki, lai pierādītu sevi un iepazītu sev līdzīgi domājošos. Tie ir svētki, kuros tiek svinēta kaislība pret ekstrēmo sportu.

Aktīva sportošana izraisa milzīgu izsalkumu- esam padomājuši par to, tādēļ meklē Ghetto Games Food Festivāla piedāvājumu.

Ar pilno programmu vari iepazīties www.ggfest.com mājaslapā.

Ghetto Games Festivāla organizatori iesaka visām pasākuma iesaistītajām pusēm lietot sejas maskas vai sejas aizsargus (ieskaitot šalles vai citu mutes-deguna aizsegu) vietās, kur iespējama lielāka cilvēku pulcēšanās un kur nav iespējams ievērot 2m distanci.

Tribīnēs pasākuma laikā tiks ielaisti skatītāji, kuri spēs uzrādīt Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.

GG Fest norises vietās atrasties būs aizliegts personām, kam noteikti pašizolācijas, mājas karantīnas vai stingras izolācijas nosacījumi vai kurām ir elpošanas ceļu infekcijas pazīmes.

Visām GG Fest iesaistītajām personām, ienākot kādā no sacensību zonām, kurā nepieciešams uzrādīt atbilstošo QR kodu un/vai aproci – ir pienākums to uzrādīt.