Pludmales volejbola laukumi “Pafbet / O-Sands” aicina šo gadu pavadīt aktīvi un aizraujoši, piedaloties kādā no turnīriem 28.-30.decembrī. Sadarbībā ar ģenerālsponsoru SIA “LDZ apsardze” tiek rīkots 3 dienu bīčmaratons, kura ietvaros notiks 4 turnīri.

“Bīčmaratona mērķis ir radīt aizraujošu pasākumu dažāda vecuma un dzimuma pludmales volejbola draugiem. Pludmales volejbols ir ne tikai sporta veids, tas ir arī lielisks laika pavadīšanas veids kopā ar draudzīgiem cilvēkiem. Ar šo pasākumu rosinām cilvēkus būt aktīviem arī svētku laikā, vēlamies piesaistīt arvien vairāk cilvēku intereses šim notikumam, kā arī dot papildu stimulu jauniešiem turpināt trenēties un sevi attīstīt šajā sporta veidā,” stāsta SIA “O-Sands” vadītājs Arnis Tunte.

Kā jau minēts, turnīrs notiks 3 dienas – 28., 29. un 30.decembrī, Elektrum Olimpiskajā centrā “Pafbet / O-Sands” laukumos.

28.decembrī piedalīties aicināti jaunieši un jaunietes bez iepriekšējas pieredzes turnīros, kuri trenējas pirmo gadu šajā sporta veidā. Turnīrs notiks 2 grupās – līdz 16 gadu vecumam un 16-19 gadu vecumam.

29.decembrī no rīta laukumos gaidīsim jauniešus un jaunietes ar pieredzi treniņos un turnīros, arī viņiem būs dalījums vecuma grupās, savukārt 29.decembra vakarā notiks tradicionālais King & Queen turnīrs gan vīriešiem, gan sievietēm, kurā, kā jau katru nedēļu, spēlētāji aicināti pieteikties individuāli.

Bīčmaratona trešajā dienā – 30.decembrī – norisināsies Open turnīrs vīriešiem un sievietēm.

Turnīros aicināti piedalīties visi pludmales volejbola entuziasti atbilstoši katra turnīra formātam. Izspēles notiks 2 posmos – grupu turnīrā un finālā pēc 1 mīnusa sistēmas. Spēles tiks tiesātas pēc mīkstinātiem FIVB noteikumiem, par ko precīzāk dalībnieki tiks informēti tehniskajās sanāksmēs pirms katra turnīra.

Pieteikumus bīčmaratonam līdz 26.decembrim jāsūta elektroniski turnīra organizatoriem uz e-pastu info@o-sands.lv (plašākai informācijai telefona numurs – 25774407), norādot spēlētāja vai komandas vārds, uzvārds, dzimšanas dati un kontaktinformācija. Jauniešu turnīri dalībniekiem ir bez maksas, pieaugušo turnīros dalības maksa 10 EUR no cilvēka.

Turnīru uzvarētājiem balvas no atbalstītājiem – ģenerālsponsora SIA “LDZ apsardze”, kā arī draugiem – Latvijas Tautas Sporta Asociācijas (LTSA), Rīgas domes, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta, “Pafbet”, “Isostar”, “Sportland”.