Par Eiropas Sporta nedēļas, Veselības nedēļas noslēguma pasākumu un žurnāla “Sports” 4. speciālizlaiduma “Sports teorijā un praksē” prezentāciju

 

Latvijas Tautas sporta asociācija ( turpmāk LTSA) pateicas par Jūsu dalību un pasākumu organizēšanu 2015.gada septembrī:

Eiropas Sporta nedēļa – 7. līdz 13. septembris;

Aktīva darba vieta-veselīgs dzīves veids – 20.-30. septembris;

Latvijas Veselības nedēļa –21. līdz 27. septembris.

 

Pateicoties Jūsu atsaucībai, līdzdalībai un iniciatīvai pasākumi bija daudzveidīgi un radoši, ka arī palielinājās pasākumu dalībnieku skaits.

Šī gada 4.novembrī plkst. 16.00 LTSA prezidents G.Mačs ielūdz pašvaldību un organizāciju pārstāvjus piedalīties Eiropas Sporta nedēļas un Veselības nedēļas noslēguma pasākumā, kura ietvaros notiks apbalvošana, pateicības, pieredzes apmaiņa, tiks prezentēts žurnāla “Sports” 4. speciālizlaidums “Sports teorijā un praksē”, kā arī notiks Latvijas 26. Universiādes atklāšana. Norises vieta: Rīgas Latviešu biedrība (Baltā zāle) , Merķeļa ielā 13, Rīga.

Lūdzam pagodināt ar savu klātbūtni vai nodrošināt pašvaldības/organizācijas pārstāvja klātbūtni pasākumā, aizpildot pieteikumu un nosūtot to līdz 2.novembrim uz LTSA pa e-pastu ltsa@riga.lv.

Jautājumu gadījumā lūdzam zvanīt pa tālruni 29448721 vai 29412801, vai rakstīt e-pastu ltsa@riga.lv

Vēlamies aicināt Jūs piedalīties Eiropas Sporta nedēļā un Veselības nedēļā arī nākošajā, 2016. gadā. Precīzi datumi būs zināmi šī gada beigās.

 

PIETEIKUMA ANKETA