Latvijas Tautas sporta asociācija (LTSA) aicina pašvaldības, nevalstiskās organizācijas, bērnudārzus, skolas, sporta klubus, uzņēmumus un privātpersonas visā Latvijā iesaistīties Starptautiskajā veselības nedēļā jeb MOVE Week, kas norisināsies no 21. līdz 27.septembrim visā Latvijā starptautiska projekta “NowWeMOVE” ietvaros.

Kas ir Veselības nedēļa jeb MOVE Week

“NowWeMOVE” ir lielākā Eiropas “sports visiem” kampaņa, kuras vīzija ir līdz 2020.gadam iesaistīt fiziskajās aktivitātēs par 100 miljoniem vairāk eiropiešu.

Projekta mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu un iesaistīt pēc iespējas vairāk cilvēku sportiskās, veselīgās un fiziskās aktivitātēs.

NowWeMOVE projektu jau ceturto gadu organizē Starptautiskā Sporta un kultūras asociācija (ISCA) sadarbībā ar Eiropas valstu tautas sporta (sports visiem) nacionālajām organizācijām.

Latvijā Veselības nedēļu koordinē Latvijas Tautas sporta asociācija (LTSA).

Veselības nedēļas ietvaros visā Latvijā notiks dažādi jau bijuši un jauni pasākumi, kuros aicināti piedalīties visi iedzīvotāji neatkarīgi no vecuma, dzimuma un sportiskās sagatavotības. Pasākumu organizatori nodrošina jebkādas fiziskās aktivitātes iedzīvotājiem visas nedēļas garumā, piemēram, skriešana, nūjošana, pārgājieni, riteņbraukšana, pievilkšanās, lēkšana ar lecamauklu u.c.

NOLIKUMS

REĢISTRĀCIJA DALĪBAI

DALĪBNIEKU SARAKSTS UN KONTAKTI

MOVE WEEK PASĀKUMI LATVIJĀ