Svētdien, 7.septembrī Lielvārdē, Rembates parkā pie kultūras nama visas ģimenes tiek aicinātas piedalīties Ģimenes sporta un veselības dienā,  kur katra  sportot griboša ģimene varēs izmēģināt savus spēkus dažādās sportiskās aktivitātēs, kā arī veikt veselības pārbaudes.

Ģimenes sporta un veselības diena sāksies plkst. 12.00. (reģistrācija no plkst. 11.30.) Pasākuma laikā būs iespēja pamēģināt aizraujošas un atraktīvas sportiskās aktivitātes visai ģimenei, kā arī apgūt vai uzlabot nūjošanas prasmes sertificēta instruktora vadībā.

Komandas dosies stafetē, bet tikmēr interesentiem būs pieejama nūjošanas nodarbība, iespēja pamēroties spēkiem pie armreslinga galda, apgūt treniņu iespējas brīvā dabā un iepazīties ar veselīga uztura pamatprincipiem, savukārt bērniem būs sagādātas piepūšamās atrakcijas.

Papildus sportiskajām aktivitātēm ikvienam bez maksas būs iespēja veikt dažādus veselības pārbaudes testus: noteikt asinsspiedienu, glikozes līmeni asinīs, ķermeņa masas indeksu, kā arī saņemt konsultācijas par veselībai labvēlīgāku ieradumu veidošanu.

Darbosies Mobilā lācīša ķepainīša slimnīca, kur bērniem kopā ar medicīnas studentiem būs iespēja iejusties ārsta lomā un „ārstēt” savu mīļāko rotaļlietu.

Ģimeņu aktivitātēs var piedalīties ģimenes, kurās ir vismaz viens pieaugušais un vismaz viens bērns, taču garlaicīgi nebūs arī jaunākiem sportot gribētājiem, tādēļ aicināts ikviens, līdzi nepieciešams vien ērts apģērbs un vēlme aktīvi atpūsties.

Pasākuma noslēgumā – balviņas un uz ugunskura vārīta zupa visiem dalībniekiem!

Festivālu organizē Latvijas Tautas sporta asociācija (LTSA) sadarbībā ar Lielvārdes novada sieviešu biedrību „Iespēja” un Latvijas Medicīnas studentu asociāciju. Pasākumu atbalsta Latvijas Sporta federāciju padome, „LDz Apsardze”, Lielvārdes Attīstības fonds, Lielvārdes novada pašvaldība, Lielvārdes pensionāru biedrība, Lielvārdes studentu padome un „Elvi”.

Untitled-1