Svētdien, 24.augustā Rēzeknes pilsētas pludmalē pie Kovšu ezera norisinājās Ģimeņu sporta festivāls.

Festivāla laikā ikvienai ģimenei bija iespēja gūt patiesi pozitīvas emocijas, iesaistoties aizraujošās un atraktīvās sportiskās aktivitātēs.

Pasākuma apmeklētājiem bija iespēja pārbaudīt spēkus dažādas dažādos sportiskos uzdevumos, ar īpašu azartu un interesi dalībnieki vēlējās pamēģināt festivāla jaunumu – burbuļbolu.

Festivāla dalībniekus uzmundrināja un mudināja sportot īpašā viese Olimpisko spēļu, Eiropas un pasaules čempionātu dalībniece Aiga Grabuste.

Ģimeņu sporta festivāls notiek sociālā projekta “Es zinu, Tu to vari!” ietvaros. Lielākā daļa šī projekta pasākumu ir veltīti jauniešiem, atsevišķi pasākumi paredzēti arī ģimenēm kopā ar bērniem. Projekta mērķis ir iedvesmot jauniešus būt fiziski aktīviem un veidot izpratni, ka veselīgs un aktīvs dzīvesveids un atteikšanās no dažādu atkarības vielu lietošanas palīdz sasniegt nospraustos mērķus. Projekta ietvaros no jūlija līdz augustam jau notikuši kā 58 pasākumi visā Latvijā – ielu basketbola turnīri, ielu vingrošanas sacensības un citi ielu kultūras pasākumi, kā arī nometnes un ģimeņu sporta dienas.  Par visām projekta aktivitātēm var uzzināt portāla draugiem.lv lapā www.draugiem.lv/tutovari. Aktivitātes veidotas tā, lai tās būtu vienkāršas un viegli pieejamas ikvienam interesentam.

Festivālu organizēja Latvijas Tautas sporta asociācija (LTSA) sadarbībā ar Rēzeknes pilsētas domi.

 

Nākošais Ģimeņu Sporta festivāls notiks 7.septembrī Lielvārdē.

VIDEO