2000. gada 15. decembrī dibināta Starptautiskā Nūjošanas federācija (INWA).

Latvijas Tautas sporta asociācija (LTSA), par nūjošanas attīstību Latvijā atbildīga organizācija,  ir INWA biedrs kopš 2008.gada.   

Neskatoties uz visiem ar Covid-19 saistītiem izaicinājumiem, ar kuriem sastopas sporta pasākumu organizatori (ieskaitot LTSA), vēlamies ar jums kopā nosvinēt vienu svarīgu notikumu: 15. decembrī Starptautiskajai Nūjošanas federācijai (INWA) ir 20 gadu jubileja. Par godu šim faktam aicinām jūs iesaistīties 20 dienu nūjošanas izaicinājumā, lai kopā nonūjotu 20000 km. Piedalīties var ikviens, nūjojot laika posmā no 1. decembra līdz 20. decembrim individuāli vai ar draugiem / ģimeni (protams, ievērojot visus valstī noteiktus ierobežojumus). Nūjot var jebkur: parkā, stadionā, mežā utt. Galvenais – labs garastāvoklis, smaids un apņēmība. Šoreiz svarīgākais būs nevis ātrums, bet noietie kilometri. 

Rezultātus nepieciešams sūtīt līdz 20. decembra plkst. 23:59 uz šo e-pastu: inwa20@inbox.lv. pielikumā pievienojot savu sporta (nūjošanas) aplikācijas ekrānšāviņu (lai tajā varētu saskatīt datumu, laiku, km)! Lūdzu, sūtiet  šo informāciju pēc katras nūjošanas reizes (ja vēlaties, lai tā būtu ieskaitīta jūsu summētajā rezultātā).

Būsim priecīgi, ja pievienosi arī savu bildi, nūjojot. Papildus ar saviem sasniegumiem droši vari dalīties arī sociālajos tīklos, izmantojot mirkļbirkas: #inwa20, #inwajubileja, #LTSAINWA.

Reģistrējies dalībai (tikai vienu reizi) šeit: http://webanketa.com/forms/6cr3adsk60qk8shk68v3cc1q/

Ceram, ka labprāt pieņemsiet šo izaicinājumu, un kopā mēs varēsim sasniegt uzstādītu mērķi, kā arī nedaudz izvēdināt galvu un atpūsties no ikdienas problēmām, un, pats galvenais, nosvinēt INWA jubileju.
Apbalvosim aktīvākus dalībniekus katrā vecuma grupā. Dalība pasākuma ir bezmaksas. 

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar LTSA (e-pasts ltsa@riga.lv, tālr. 29412801)