Gaļina Gorbatenkova

Valsts nūjošanas trenere
Kategorija    –      B
sertifikāts derīgs 20.09.2022
Rīga

Zigrīda Sprukte

Nūjošanas trenere
Kategorija    –      B
sertifikāts derīgs 17.09.2025
Skrīveri

Larisa Silova

Nūjošanas trenere
Kategorija    –      B
sertifikāts derīgs 12.11.2026
Daugavpils

Irēna Upeniece

Nūjošanas trenere
Kategorija    –      B
sertifikāts derīgs 20.10.2021
Rīga

Irina Lonšakova

Nūjošanas trenere
Kategorija    –      B
sertifikāts derīgs 23.11.2022
Jūrmala

Gundega Ulme

Nūjošanas trenere
Kategorija    –      B
sertifikāts derīgs 22.02.2023
Carnikava

Zane Grava

Nūjošanas trenere
Kategorija    –      B
sertifikāts derīgs 25.10.2023
Jelgava/Ozolnieki

Ināra Ikauniece

Nūjošanas trenere
Kategorija    –      B
sertifikāts derīgs 22.11.2023
Cēsu novads

Ieva Ustupa

Nūjošanas trenere
Kategorija    –      B
sertifikāts derīgs 17.09.2025
Rīga, Ādaži

Gunta Redoviča

Nūjošanas trenere
Kategorija    –      B
sertifikāts derīgs 25.04.2024
Jūrmala

Guna Gavare

Nūjošanas trenere
Kategorija    –      B
sertifikāts derīgs 29.06.2027
Jēkabpils

Valentīna Svilāne-Dūda

Nūjošanas trenere
Kategorija    –      C
sertifikāts derīgs 10.12.2025
Rēzekne

Māris Romanovskis

Nūjošanas treneris
Kategorija    –      C
sertifikāts derīgs 18.02.2026
Rīga

Ineta Mežule

Nūjošanas trenere
Kategorija    –      C
sertifikāts derīgs 26.10.2022
Rīga

Valters Bergs

Nūjošanas treneris
Kategorija    –      C
sertifikāts derīgs 14.06.2023
Rīga

Aleksandrs Lahtionovs

Nūjošanas treneris
Kategorija    –      C
sertifikāts derīgs 19.07.2023
Krāslava

Dženeta Krūmiņliepa

Nūjošanas trenere
Kategorija    –      C
sertifikāts derīgs 16.08.2023
Baldone/Ķekava/Baloži

Aiva Rupeika

Nūjošanas trenere
Kategorija    –      C
sertifikāts derīgs 25.10.2023
Tukums

Aija Romanovska

Nūjošanas trenere
Kategorija    –      C
sertifikāts derīgs 25.10.2023
Rīga

 

Laura Grava

Nūjošanas trenere
Kategorija    –      C
sertifikāts derīgs 22.11.2023
Stopiņu novads

Linda Eizenbārde

Nūjošanas trenere
Kategorija    –      C
sertifikāts derīgs 17.01.2024
Ventspils

Katrīna Gorbatenkova

Nūjošanas trenere
Kategorija    –      C
sertifikāts derīgs 21.02.2024
Rīga

Kristīne Spundiņa

Nūjošanas trenere
Kategorija    –      C
sertifikāts derīgs 21.03.2024
Rīga

Inita Henilane

Nūjošanas trenere
Kategorija    –      C
sertifikāts derīgs 21.03.2024
Rīga

Jana Širsone

Nūjošanas trenere
Kategorija    –      C
sertifikāts derīgs 25.04.2024
Rīga

Irēna Antipenko

Nūjošanas trenere
Kategorija    –      C
sertifikāts derīgs 18.07.2024
Rīga

Lelde Vancoviča

Nūjošanas trenere
Kategorija    –      B
sertifikāts derīgs 18.07.2024
Rīga

Vita Visocka

Nūjošanas trenere
Kategorija    –      C
sertifikāts derīgs 11.11.2025
Rīga

Ināra Pomere

Nūjošanas trenere
Kategorija    –      C
sertifikāts derīgs 17.10.2024
Rīga

Renāte Fila-Roķe

Nūjošanas trenere
Kategorija    –      C
sertifikāts derīgs 17.09.2025
Jelgava

Ieva Radziņa

Nūjošanas trenere
Kategorija    –      C
sertifikāts derīgs 20.08.2025
Rīga

Gundega Lūse

Nūjošanas trenere
Kategorija    –      C
sertifikāts derīgs 15.10.2025
Talsi

Linda Reinvalde

Nūjošanas trenere
Kategorija    –      C
sertifikāts derīgs 29.07.2026
Ogre

Sanita Sidorāne

Nūjošanas trenere
Kategorija    –      C
sertifikāts derīgs 13.10.2026
Tukums

Andrejs Bondarevs

Nūjošanas treneris
Kategorija    –      C
sertifikāts derīgs 29.09.2026
Līvāni

Imants Ločmelis

Nūjošanas treneris
Kategorija    –      C
sertifikāts derīgs 12.11.2026
Liepāja

Inta Ozola

Nūjošanas trenere
Kategorija    –      C
sertifikāts derīgs 16.12.2026
Balvi